Xtratime Community banner

1 - 9 of 9 Posts

·
Banned
36,400 Posts
Discussion Starter #1
I came across an Imotski forum and their guest for a day was Zvone Boban. He answered all of their questions and those pages cntain a rare insight into Boban's personality, his love for Croatia and his general views on life.

Here's some of the material covered.

(Q: = question, A: = answer)

Q:Dobro pod prvo bi htjeo pozdravit bobana...pitanja ce biti ja mislim vrlo jednostavna..

1:Zasto si presto igrati nogomet..mogao si ovo sp odigrat sa repku..sta te je sprijecilo? ili jednostavno nemas volje da igras...

2:Sta kazes za sadasnji sastav naseg tima sta mislis dokle ce dogurat na sp?

3:trece i zadnje pitanje sta ces sada da radis nakon si presto da igras nogomet..dali mozda zelis kao lothar matthäus karijeru kao trener negdje zapocet ..ili ces se totalno od nogometa odpisat...???

hvala unaprijed..pozdrav...
-----------------------------------------------------------

A: Moj životni moto je: Vrhunski ili ništa.

Sada bi mogao biti samo solidan a takvog se ne trpim.

Nadam se da æe proæi prvu rundu ali biti æe jako teško.

Trener biti neæu, a sada uživam u vremenu kojeg prije nisam nikad imao.

Hvala i tebi, Bog

Q: Dragi nas Zvone,

dobro nam dosli!

Pitanje:

1. Smatrate li Hrvatsku nogometnu vrstu, dovoljno jakom da doci u drugu rundu natjecanja?

2. Samtrate li sadasnjeg trenera nase nogometne vrste boljim rjesenje od Cire?

Hvala na odgovorima, neka Vam Bog da zdravlja!

zenga
------------------------------------------------------------

A: 1 Na prvo pitanje DA!
2.Na drugo pitanje NE !

Hvala Bog

Q: Pozdrav Zvoni Bobanu!

1.Koji cemo biti na SP u japanu ?

Trenutno ne zelim postavljati vise pitanja , al imaju jos dvije stvari kaj me kopkaju :

Dali je istina , da je onaj tip , zbog kojeg si 13.5.90 na Maksimiru nasrnuo na milicajca da bi ga obranio , tvoj rodjak ?

Da li gradu Zagrebu dugujes neke novce , i jel to zbog kavane Boban ? ( skupa piva co'ece!)

Pozdrav legendi!

A: Jedan od pretuèenih mi je bio u rodu i zove se Domagoj Majiæ ali ja sam branio nešto što je puno bitnije, Dignitet Hrvatskog èovjeka.

Ne trebaš zvuèati kao Židak.

Hvala i pozdrav

Q: Zvone Boban
Ajme ne znam od uzbuðenjan što da vas pitam!!!
Vi ste mi bili oduvijek najzgodniji hrvatski nogometaš uz malog Asanoviæa.
Možda ovo:
Kakav je bio osjeæaj kad ste skoèili na onog "druga milicionera" na onoj utakmici za pamæenje?
Ja uvik guštan kad vidim taj ulomak. Siæan se da smo svi skoèili od sriæe i straha , drago nam je bilo što ste im pokazali da je dosta, a i bojali smo se što æe biti s vama.

Što vam reæi, nego da vam želim puno sriæe i Božjeg blagoslova u privatnom životu i da se lipo provedete u Japanu i Koreji i da doživite finale izvješæujuæi o našim momcima.
I ža mi je što vi niste još aktivni igraè
-----------------------------------------------------------

A: Bio je osjeæaj za pamæenje i Hvala ti lijepo!

Q:Bog!
Molim te kaži mi da li bi opet potpisao sliènu Peticiju, kao onu koju ste potpisali.
Što misliš o Puk. Èondiæu i aktivnostima njegovog Stožera, da li si se i sam spreman prikljuèiti Stožeru.

Unaprijed hvala na iskrenom odgovoru.

A: Prvo Da.
...a o Mirku i Stožeru mislim sve najbolje.

Oni su naši vjeèni heroji.

Lijepi pozdrav i Hvala.

Q:Zvone, sjecas li se utakmice 1989. koju si odigrao vrhunski? Pred kraj utakmice gubis loptu negdje oko centra i ispracas ju (samo) pogledom. I tada dolazi urlik sa Istoka: "Ajde, Zvone, trci!" Okreces se prema tribini, siris ruke i pitas: "Pa sto jos hocete od mene?" Odgovor: "Trci malo, Zvone". Okreces se, sprintom oduzimas loptu koju si izgubio, i zavrsavas tekmu uz ovacije cijelog stadiona!
Ako se toga sjecas, znaj, dijalog si vodio sa navijacem koji ima nick Dinamov Sjever!

A: Sjeæam se (nažalost) puno takvih rasprava ali hvala Bogu na ovu raspravu sa tobom reakcija je bila dobra.

Lijepi pozdrav

Q: daj te ljudi ni patanja ne umete da smislite

pitajte ga nesto o milanu
evo ih moja

1. Do you still love AC Milan?
2. What are you think about current ACM squad (Sheva, Rui, Cosmin...)?
3. Do you think that Milan is in debt?
4. You think about Galliani...
5. What is your favourite match in Ac Milan?

ps: Please return to San Siro like coach
A:
1. Da, ludo
2. Mislim da je ova momèad nedovoljno kvalitetna za najveæe stvari, a Milan kao klub mora razmišljati kao najveæi.
3. Bez komentara.
4. All the best.
5. Milan-Parma 2:1

Ne bih hvala

Lijepi pozdrav

Bog

-----------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

that's just a taste of the whole forum thread, it's 7 pages long and Zvone answered all questions. LEGENDA BOBAN !!!

here's the link

http://pub49.ezboard.com/fimotacaffefrm48.showMessageRange?topicID=18.topic&start=1&stop=20

enjoy :)

·
©
7,230 Posts
Ero and JureM, I expect to see him on this forum very soon.:D

He is a legend. He has been my idol ever since I saw him play here in Australia when he toured with Dinamo. I actually saw a story form Futbol Mundial just last week where he was talking about 13/5/90 and that kick on the policemen and his reasons for doing it. It was great to hear how much he loves Croatia and he even mentioned that he hasn't totally forgotten about playing again but is enjoying the rest at the moment...much like he said on the forum.

How nice it would be to see him in a Dinamo shirt again. :proud:

·
Registered
11,166 Posts
I will notify him as soon as possible about the Croatian Forum at xtratime....

Ero...notice only an Imotski forum has enough pull to get him to answer questions...:D

My father was at his restaurant in Zagreb for during Christmas and Easter holidays. He is good friends with his mom and her brothers, though we have yet to meet the legend himself...;) Zmijavci is a small town so everyone know everyone and went to that same school together....

·
Banned
36,400 Posts
Discussion Starter #5
yep, that might help them out, they have Champions league aspirations :)

·
Registered
4,102 Posts
About a week ago a former teamate of mine (the G-man) who is now living in Zagreb played a friendly game in which he was marking Boban. From what I hear, he did some solid marking prompting Boban to throw a couple of hard elbows. After the game Boban appologized for the physical play.

This was told to me by Johnny Sulentic, who is trying out with NK Zagreb and came into town for three days and is going back with now three teams interested in signing him. Including one in Germany.

1 - 9 of 9 Posts