Xtratime Community banner

1 - 20 of 54 Posts

·
Registered
15,157 Posts
Discussion Starter #1
Drugovi i drugarice, trenutak našeg rastanka se primakao :D

Bitisanje po internet forumima zaista oduzima previše mog ponekad dragocenog vremena, a i zavisno je zaista, te je jedini način lečenja da se pojedini forumi jednostavno iseku...pa zato krećem od najveće bolesti, Xtratime-a. :D

Ovaj forum više onaj stari nije...nema tu više onih starih rasprava, plodnih i totalno bespotrebnih, sa glavnim akterima, i ako su neki od njih još uvek tu. Ukratko, previše se džiberaja ovde nakotilo. ;)

Ovo pisanje na engleskom me isto ekstra smara, mada ide više iz navike, a i ove mini-Ujedinjene Nacije na XT-u takođe znaju da iritiraju, znate već na šta mislim. Međutim, i pored svega toga, vraćao sam se ovde, kao što se pušač slatko vraća svakoj svojoj cigareti, iako umire od raka pluća. Zato se jedino i može napraviti radikalan rez.

Odlučio sam, dakle, da se s vama oprostim tačno u svom postu br. 15.000. Što je mnogo, mnogo je.

Grobari, Milenko, PV, očekujem da propisno likujete kada osvojimo 7. titulu uzastopce u basketu, i da, pazite da ovi likovi ne skinu Kežmanove avatare pre vremena. :pp

Ako neko želi da ćaska samnom i dalje, može me naći na Parapsihopatologiji™, tj. ako prvo pogode pod kojim sam nadimkom tamo.

Za kraj par univerzalnih istina:

rsf: Zvezda neće osvojiti titulu u basketu. Ni ove godine, ni sledeće. Nakon što Partizan osvoji 11 titula za redom i tako obori Zvezdin rekord od 10 titula za redom, titulu će možda osvojiti Vojvodina, FMP ili Hemofarm. I to će biti zato što će Partizan imati trogodišnji ugovor sa Evroligom pa će na srpsku ligu gledati kao na zajebanciju.

Kežman je bolji od Pantelića. Zato što je Grobar, zato što nije seljober, zato što ima za dlaku bolji osećaj za stajling (kažem, samo za dlaku), zato što neguje duhovnu komponentu svoje ličnosti :D, zato što je dao gol na svakom derbiju na kojem je igrao, i zato što je za reprezentaciju davao golove kada je to bilo bitno, golove koje su nas odveli na svetsko prvenstvo, a ne u nekim tamo prijateljskim utakmicama po češkim i irskim travnjacima.

Turbofolk je zlo. Slušanje austrijsko-tirolsko-švajcarskog jodlovanja uz instrumentalnu pratnju australijskih aboridžina je lakše za uši. Ako vam je iz nekog razloga turbofolk drag, posetite psihijatra.

Rambo Amadeus je najjači lik svih vremena. ,,I sada kad sam sam, svi mi kažu vi, zbog toga ja znam, da sam najbolji.''

Saša Ilić
je najneshvaćeniji lik srpskog fudbala, i čovek kome su raznorazni selektori i čelnici saveza najviše zgrešili. 1 je Sale kapiten :proud:

Droga je smrt, bavite se sportom. Ovo važi posebno za neke forumaše iz stare garde ovde :D

Za druge se navija, Partizan se voli. :proud:

Poslednji pozdrav vam šaljem uz pesmu

Верни навијачи ми смо,
београдског Партизана,
славног клуба свима знана,
вечном славом обасјана.
Ми без њега не можемо,
волимо га срцем целим,
дивимо се само њему,
и бојама црно-белим...

·
Registered
8,508 Posts
Ma de si bre krenuo, nemoj da me nerviras :D Kapiram da te iznerviralo dosta sve to u vezi avatara. Jbga matori jeste ne pravda, ali nisu Boyo, Garrinca i ekipa xtratime. Samo trebas da iskuliras, jer tvoj odlazak ce sigurno mnogo da osteti forum. Ajde daj sebi dan-dva, malo se odmori od drame ovde, predomisli se, i vracaj se odma :D Nemoj da mislis da je to lose, i ja sam rekao da napustam xt pa sam se brzo vratio jedno 50 puta do sad..:D

·
Registered
23,488 Posts
I can't help but feel responsible for Andrija calling it quits. Perhaps my 'bljak ti u gacama' comment went a little too far...I hope you change your mind and return, it has been a pleasure.

·
Registered
12,045 Posts
Nemoj da budes peder. Youll be back you know you cant live without XT :pp

·
Registered
5,035 Posts
Vratiće se ;)

And if he doesn't there goes our best poster :(

·
Registered
5,035 Posts
Drugovi i drugarice, trenutak našeg rastanka se primakao :D

Bitisanje po internet forumima zaista oduzima previše mog ponekad dragocenog vremena, a i zavisno je zaista, te je jedini način lečenja da se pojedini forumi jednostavno iseku...pa zato krećem od najveće bolesti, Xtratime-a. :D

Ovaj forum više onaj stari nije...nema tu više onih starih rasprava, plodnih i totalno bespotrebnih, sa glavnim akterima, i ako su neki od njih još uvek tu. Ukratko, previše se džiberaja ovde nakotilo. ;)

Ovo pisanje na engleskom me isto ekstra smara, mada ide više iz navike, a i ove mini-Ujedinjene Nacije na XT-u takođe znaju da iritiraju, znate već na šta mislim. Međutim, i pored svega toga, vraćao sam se ovde, kao što se pušač slatko vraća svakoj svojoj cigareti, iako umire od raka pluća. Zato se jedino i može napraviti radikalan rez.

Odlučio sam, dakle, da se s vama oprostim tačno u svom postu br. 15.000. Što je mnogo, mnogo je.

Grobari, Milenko, PV, očekujem da propisno likujete kada osvojimo 7. titulu uzastopce u basketu, i da, pazite da ovi likovi ne skinu Kežmanove avatare pre vremena. :pp

Ako neko želi da ćaska samnom i dalje, može me naći na Parapsihopatologiji™, tj. ako prvo pogode pod kojim sam nadimkom tamo.

Za kraj par univerzalnih istina:

rsf: Zvezda neće osvojiti titulu u basketu. Ni ove godine, ni sledeće. Nakon što Partizan osvoji 11 titula za redom i tako obori Zvezdin rekord od 10 titula za redom, titulu će možda osvojiti Vojvodina, FMP ili Hemofarm. I to će biti zato što će Partizan imati trogodišnji ugovor sa Evroligom pa će na srpsku ligu gledati kao na zajebanciju.

Kežman je bolji od Pantelića. Zato što je Grobar, zato što nije seljober, zato što ima za dlaku bolji osećaj za stajling (kažem, samo za dlaku), zato što neguje duhovnu komponentu svoje ličnosti :D, zato što je dao gol na svakom derbiju na kojem je igrao, i zato što je za reprezentaciju davao golove kada je to bilo bitno, golove koje su nas odveli na svetsko prvenstvo, a ne u nekim tamo prijateljskim utakmicama po češkim i irskim travnjacima.

Turbofolk je zlo. Slušanje austrijsko-tirolsko-švajcarskog jodlovanja uz instrumentalnu pratnju australijskih aboridžina je lakše za uši. Ako vam je iz nekog razloga turbofolk drag, posetite psihijatra.

Rambo Amadeus je najjači lik svih vremena. ,,I sada kad sam sam, svi mi kažu vi, zbog toga ja znam, da sam najbolji.''

Saša Ilić
je najneshvaćeniji lik srpskog fudbala, i čovek kome su raznorazni selektori i čelnici saveza najviše zgrešili. 1 je Sale kapiten :proud:

Droga je smrt, bavite se sportom. Ovo važi posebno za neke forumaše iz stare garde ovde :D

Za druge se navija, Partizan se voli. :proud:

Poslednji pozdrav vam šaljem uz pesmu

Верни навијачи ми смо,
београдског Партизана,
славног клуба свима знана,
вечном славом обасјана.
Ми без њега не можемо,
волимо га срцем целим,
дивимо се само њему,
и бојама црно-белим...
Uzmi Dule sedmu titulu ...

·
Registered
1,732 Posts
Meni je ovo naravno jako tuzno, ali nije da te ne razumem a i dao si dobre razloge za tvoj oprostaj. ja se naravno nadam da ces se predomisliti i da ces se vratiti, kao sto se ja vratim mojoj majci kad mi trebaju pare, zezam se (volim te mama), ali recimo da si ti taj pusac o kome pises a mi ostali clanovi smo zavisni od tvog dima, uf ovo je lose, dakle, to sto hocu da ti kazem je:
da ako zaista zauvek odlazis odavde, onda zbogom, i zelim ti sve najbolje sa svim stvarima van XT, mogao bi cak i dobro da zaradjujes pisajuci turisticke vodice :thumbsup:
Ipak, to sto hocu da kazem je: ne seri, ne odlazi, ma vratices se (i unistices taj lepi broj 15000)

·
Registered
5,927 Posts
Andrija, c'mon, reconsider. I'll keep your bloody avatar for another month, ok? :pp You're a legend and probably my favourite poster here. Alot of people have been posting less/not posting at all recently and this forum will suffer if it continues. At least post from time to time dude.

·
Registered
27,401 Posts
I can't help but feel responsible for Andrija calling it quits. Perhaps my 'bljak ti u gacama' comment went a little too far...I hope you change your mind and return, it has been a pleasure.
That was indeed a very insensitive comment.

Goodbye Andrix, at least I squeezed out the info about Belgrade from you before you called it quits. :smileani:

·
Registered
12,045 Posts
This forum is suffering loads already, loads of people have been posting a lot less and some have kind of disappeared.

·
Banned
9,210 Posts
Hey let us all look on the positive side of this....
You still have me left :)
hehe

·
Registered
12,045 Posts

·
Registered
44,361 Posts
Andrija, don't leave or at least come back and post when the NT is playing, it's always good to have you around, simply because you're one of the best posters on these forums.

·
Registered
195 Posts
I have been reading this forum for years now. Your insight will be missed... if you do in fact go through with this decision.

·
Registered
11,696 Posts

:howler: Andrix is such a attention whore

"Im going to pretend to leave and see if these guys really love me and if they dont im goin start crying :cry:"

;) he got a lil jealous that everyone still had free Krle/Slobo/Ikac/DZ avatars but noone was showing any love for him. What a selfish guy, when someone looks at my signature in the future they will be like "who is Andrija, i dont get it".

Who will be our new easy target where we can post things like this
http://www.xtratime.org/forum/showpost.php?p=5797657&postcount=9

Andrix says:
Clemente demente! Did you know that dementia was first discovered to appear in ancient egy

************Andrix was kicked from the chat*****************

With you gone i wont have any reason to post your picture.

Look if it will make you happy your competition with Polo for the 3rd best poster (after Zoric and DelijaZauvek) is over and you are now easily the 3rd best. does that help there lil guy ?

·
Registered
6,281 Posts

:howler: Andrix is such a attention whore

"Im going to pretend to leave and see if these guys really love me and if they dont im goin start crying :cry:"

;) he got a lil jealous that everyone still had free Krle/Slobo/Ikac/DZ avatars but noone was showing any love for him. What a selfish guy, when someone looks at my signature in the future they will be like "who is Andrija, i dont get it".

Who will be our new easy target where we can post things like this
http://www.xtratime.org/forum/showpost.php?p=5797657&postcount=9

Andrix says:
Clemente demente! Did you know that dementia was first discovered to appear in ancient egy

************Andrix was kicked from the chat*****************

With you gone i wont have any reason to post your picture.

Look if it will make you happy your competition with Polo for the 3rd best poster (after Zoric and DelijaZauvek) is over and you are now easily the 3rd best. does that help there lil guy ?
POST OF THE YEAR! and it's only June.

·
♣ ♠ ♣ ♠ ♣ ♠ &#
4,315 Posts
Hahaha, :howler:

Red_Bandit, you make some legendary posts. :thumbsup:

Andrix, you crybaby. :thmbdown:

·
Registered
5,372 Posts
Daj ne seri, imam ja blizu 40 godina, imam zenu, decu, vece obaveze nego ti i jos imam vremena da bar malo tipkam na XT.

Ima da se vratis. :D

PS

A necu zaboraviti kako si se lepo pozdravijo sa Cika Flekom. Sram te bilo. :pp

·
Registered
5,098 Posts
Daj ne seri, imam ja blizu 40 godina, imam zenu, decu, vece obaveze nego ti i jos imam vremena da bar malo tipkam na XT.

Ima da se vratis. :D

PS

A necu zaboraviti kako si se lepo pozdravijo sa Cika Flekom. Sram te bilo. :pp
Imam i zenu, i decu, i par cica maca.
Pa moram da se stekujem zbog silnih paparaca.

Sorry...reminded me of BS BS :D

·
Registered
5,098 Posts
Otis'o si Andrixe!
Ostala je tugaa!
Uvek ce te voleti!
Xtratajmeri sa Juga!

:proud: Take care my old friend.

1 - 20 of 54 Posts