Xtratime Community banner

1 - 20 of 397 Posts

·
Registered
18,438 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Vatandaslarim.....su siralarda XT'deki "Tarih" bölümünde yüce Atamizin hakkinda bir oylama var....

Kis uykusundan uyanin ve oyunuzu verin....:)

p.s. türkce yazdim ki bes belli olmasin....:D

·
Registered
18,438 Posts
Discussion Starter #3
I thought he was danish....? :confused:

:D

·
Registered
5,653 Posts
Ben oyumu verdim, aslinda birseyler de yazacaktim ama bos tartisma bunlar.
Diyaspora'da duzgun bir Turk lobisi olusturmadan her zaman karsilasilacak turden tepkiler verilmis.
Tarihin Turk versiyonundan bi haber olanlar diger bize dusman azinliklarin propagandasina cabuk kaniyorlar.
Birde biraz seviyesiz yazmislar, yani tarihten bi-haber, dar pencereden bir bakis acisi ve tarafli bir analiz.
Tarihte objektiflik yok zaten, herkesin ayri dunya gorusu var.
Ama sonuc ta ben ozelikle orda tartisilan katliam konusunun sayfalarca kaynaklarla tartismalarini yapmisimdir, sonunda birsey cikmiyor, same shit.
kimsenin de fikri degismiygor. Bence daha cok 'nasil tarafsiz kamuoyunu etkileriz' in hesabini yapmak lazim, yoksa tarafli bir adamla tartismanin sonuc getirmeyecegi asikar.
Adam zaten turk dusmani.

·
Premium Member
7,137 Posts
D-lite

Arguing with an idiots is like wrestling with a pigs. Everyone gets muddy but pigs enjoy it ;)

·
Registered
5,653 Posts
Quidam said:
D-lite

Arguing with an idiots is like wrestling with a pigs. Everyone gets muddy but pigs enjoy it ;)

ama o domuz dediklerimiz dunyaya propaganda yapiyorlar. Gormuyormusun fransiz parlementosuhndaki tartismalari.

Zaten adamlar (bati) bunlara silah verdi, destek cikti, dolayisiyle isleirine geliyor, hepsi politik. Zaten tarihi politikadan ayirmak su anda cok guc cunku adamlar olayi mesele yaptilar
lobi faaliyetleri tamamen tek bir amaca dayaniyor: turkiye ye ve turklere camur atmak.

Bunlar cok kisir kavgalar, turkiyenin bunbun ustuhnde positif bir propaganda yapmasi lazim, ama birakmiyorlar, biz ciktikca asagidan daha da cekmeye calisiyorlar.

·
Registered
18,438 Posts
Discussion Starter #10
:D

haydi.....uyanin artik ama! :)

·
Registered
5,653 Posts
Allah'tan guclu bir memleketiz yoksa hepsi bizi bir kasik suda bogmak icin can atiyor.

·
Registered
18,438 Posts
Discussion Starter #12
Güclüyüz ama dahada güclü olmamiz gerekiyor.....ve böyle abuk subuk konular acilinca hemen tepkimizi göstermemiz gerekiyor yoksa bu konuda bilgisi olmayanlari kolayca yönlendiriyorlar!

Benden söylemesi....;)

·
Registered
2,998 Posts
vazife tamamlanmistir :D

·
Registered
11,971 Posts
"Beni gormek demek, zorunlu olarak yuzumu gormek demek degildir. Benim dusuncelerimi anliyor, duyduklarimi duyuyorsaniz, bu yeterlidir!"

Mustafa Kemal Atatürk

·
Registered
2,998 Posts
D-lite said:
Allah kabul etsin :D:D:D
Amin... :pp

bakiyorum hepiniz dagitmissiniz history-forumunu.... Agzini açip size cevap vemeye cesaret eden kalmamis !!

BRAVO !!!

:thmbup:

·
Registered
5,653 Posts
affetmeyiz :D
iyi oldu aslinda, degisiklik oldu bizim icin, en azindan birbirimizi yemeyi birakip, beeraber baskalrini yemeye basladik heheh

·
Registered
2,998 Posts
D-lite said:
affetmeyiz :D
iyi oldu aslinda, degisiklik oldu bizim icin, en azindan birbirimizi yemeyi birakip, beeraber baskalrini yemeye basladik heheh

aferin !! hep böyle göreyim sizi !! :pp

Türklük, kardeslik Fenerden, Galadan, BJKden bin kat daha önemli

1 - 20 of 397 Posts