Xtratime Community banner

1 - 20 of 33 Posts

·
Registered
5,155 Posts
Discussion Starter #1
How has he been doing this year? Just curious and what does the future hold with him at Galatasaray. Last year he seemed like he was amazing at Febernache but then cut?

·
Registered
11,971 Posts
He is by far GS's best defender, so good in fact that he makes Song look half decent. He knows what his strengths and weaknesses are and plays accordingly... :)

·
Registered
983 Posts
He is solid. As always been. The best player GS have bought this year.

·
Third Place Winner, April Photo Contest 2008
3,578 Posts
Tomas reminds Pope to me :)
He is great esp. with Song. Gala having the best sesion about defence since 1985 with them.

·
Registered
11,971 Posts
Beast, buralari gecilmez oluyor be kocum. Hani biraz ceki duzen versen diyorum ;) :)

·
3,578 Posts
Jemster said:
Beast, buralari gecilmez oluyor be kocum. Hani biraz ceki duzen versen diyorum ;) :)
abi elimden geleni yapiyom iste zamanim yettigi kadar :rolleyes:

·
Registered
11,971 Posts
Beast said:
abi elimden geleni yapiyom iste zamanim yettigi kadar :rolleyes:
Biliyorum Burhan :) Ancak, bir kac ay oncesine kadar boyle usluplara taviz vermiyorduk buralarda yanliz son zamanlarda bazi yeni arkadaslar klavye rambolugu sevdasinda. Burda hepimize gorev dusuyor kanimca, sen ne diyorsun? Bilirsin senin goruslerine deger verenlerdenim :)

·
3,578 Posts
Jemster said:
Biliyorum Burhan :) Ancak, bir kac ay oncesine kadar boyle usluplara taviz vermiyorduk buralarda yanliz son zamanlarda bazi yeni arkadaslar klavye rambolugu sevdasinda. Burda hepimize gorev dusuyor kanimca, sen ne diyorsun? Bilirsin senin goruslerine deger verenlerdenim :)
abi haklisin gereksiz ve hicte alisik olmadigimiz mesajlasmalar oluyor buralarda ama eminim o yeni gelen arkadaslar da kisa surede burada ne tur bir community kurdugumuzu ve bir birimize karsi herseyden once sevgi ve saygi ile yaklastigimizi, taraftarligi ve fanatikligi ikinci plana attigimizi anlayacaktir just patience and tolerance ;)

·
Banned
639 Posts
Tomas and Song have formed the most efficient defense we've had in years. It makes me feel wish that we were playing in Europe this year but we will look forward to that for next season.

·
Honourable Mention, April Photo Contest 2008
19,147 Posts
Beast said:
abi haklisin gereksiz ve hicte alisik olmadigimiz mesajlasmalar oluyor buralarda ama eminim o yeni gelen arkadaslar da kisa surede burada ne tur bir community kurdugumuzu ve bir birimize karsi herseyden once sevgi ve saygi ile yaklastigimizi, taraftarligi ve fanatikligi ikinci plana attigimizi anlayacaktir just patience and tolerance ;)
tamam da arkadaslar...benim yazdigim seye provoking diyorsunuz...tamam...kabul ediyorum....ama cengo bir forum manager olarak okadar provoking olabiliyorsa ve ben bu kadar provoking olunca editleniyorsam ozaman burada bi haksizlik var demektir...benim burada ne ramboluk yaptigim var ne de baska birsey...amacim futbol bilgimle buraya bir nevi biseyler katmak ama siz burada yeni(pek de yeni sayilmaz aslinda) oldugum icin benim üstüme gelip ayni zamanda cengonun tavirlarini hos görüyorsunuz ve bu bence büyük bi haksizlik...

·
3,578 Posts
buzyb said:
tamam da arkadaslar...benim yazdigim seye provoking diyorsunuz...tamam...kabul ediyorum....ama cengo bir forum manager olarak okadar provoking olabiliyorsa ve ben bu kadar provoking olunca editleniyorsam ozaman burada bi haksizlik var demektir...benim burada ne ramboluk yaptigim var ne de baska birsey...amacim futbol bilgimle buraya bir nevi biseyler katmak ama siz burada yeni(pek de yeni sayilmaz aslinda) oldugum icin benim üstüme gelip ayni zamanda cengonun tavirlarini hos görüyorsunuz ve bu bence büyük bi haksizlik...
simdi sevgili arkadasim. burada olmandan dolayi bir kere cok mutluyuz yazilarin genel olarak cok guzel ama cengo oyle yapiyor ben boyle yapiyorum mantigi yanlis. cengo yu savunmak bana dusmez ama cengo genelde etkiye tepki gosteren bir insan yani nasil yaklasirsan oyle tepki alirsin ondan. ha sen iyi niyetli yaklastigin halde iyi niyetli karsilik alamazsan o zaman haklisindir. ikinci bir konuda cengo ya kizip tum fenerli arkadaslari kizdiracak ve uzecek seyler soylemek de ne kadar dogrudur onu sana birakiyorum. ;)

hadi enough with the turkish ;) back to football :D

·
Registered
667 Posts
Tomas ain't pretty, but he definitely gets the job done. He's no Popescu, but then there aren't many Popescus around in the Turkish League or Europe for that matter. Personally, I find Song to be a more complete defender than Tomas, but together they form the type of defensive duo we could have only dreamed of at this time last season.

1 - 20 of 33 Posts