Xtratime Community banner

1 - 2 of 2 Posts

·
Registered
Joined
·
26,033 Posts
Discussion Starter #1
Group West:



Slovan Duslo Šaľa (I.) - FKS Nemšová (II.) 0:0, na pokutové kopy 3:1 - do 2. kola postúpila Šaľa

Rozhodoval: Matúš, 400 divákov



Inter Bratislava (I.) - MFK Vrbové (II.) 3:0 (3:0) - do 2. kola postúpil Inter Bratislava

Góly: 19. Friga, 25. Peter Majerník, 40. Hejčík, rozhodoval: Kráľovič, 120 divákov



PŠC Pezinok (II.) - MFK Topvar Topoľčany (II.) 0:2 (0:0) - do 2. kola postúpili Topoľčany

Góly: 54. Krajčík, 65. Šmitala, rozhodoval: Čižmár, 200 divákov



Spartak Vráble (II.) - FK Rača (II.) 1:0 (0:0) - do 2. kola postúpili Vráble

Gól: 77. Maťaš (vlastný), rozhodoval: Šimon, 460 divákov



SFM Senec (II.) - ŠKP Dúbravka-Bratislava (II.) 3:0 (0:0) - do 2. kola postúpil SFM Senec

Góly: 51. a 52. Chorvatovič, 85. Molnár (z 11 m), rozhodoval: Páchnik, 100 divákov



FK Púchov (II.) - AFC Nové Mesto nad Váhom (II.) 0:1 (0:0) - do 2. kola postúpilo Nové Mesto nad Váhom

Gól: 55. Hlaváč, rozhodoval: Jaška, 200 divákov



DAC Dunajská Streda (II. liga) - OTJ Moravany nad Váhom (II. liga) 5:0 (2:0) - do 2. kola postúpila Dunajská Streda

Góly: 36. a 48. Marián Adam (druhý z pok. kopu), 30. K. Németh, 58. M. Horváth, 90. Zlacký, rozhodoval: Kružliak, 450 divákov



Group East:



FK Spišská Nová Ves (II.) - MFK Zemplín Michalovce (I.) 1:0 (0:0) - do 2. kola postúpila Spišská Nová Ves

Gól: 80. Hamráček, rozhodoval: Havíra, 500 divákov



MFK Rimavská Sobota (I.) - LAFC Lučenec (I.) 1:2 (0:0) - do 2. kola postúpil Lučenec

Góly: 84. Živanovič - 59. a 69. Chalupka, rozhodoval: Tomčík, 624 divákov



FK Žiar nad Hronom (II.) - ŽP Šport Podbrezová (I.) 1:1 (0:0), na pokutové kopy 3:1 - do 2. kola postúpil Žiar nad Hronom

Góly: 83. Orávik - 60. Tírer, rozhodoval: Valášek, 1000 divákov



Slavoj Trebišov (I.) - Odeva Lipany (II.) 0:1 (0:0) - do 2. kola postúpili Lipany

Gól: 80. Ľ. Jacko, rozhodoval: Straka, 200 divákov



MFK Dolný Kubín (II.) - ŠK Aqua Turčianske Teplice (II.) 2:1 (0:0) - do 2. kola postúpil Dolný Kubín

Góly: 57. Gonda, 76. P. Čarnota - 62. Jeťko, rozhodoval: Korista, 500 divákov



MŠK Tesla Stropkov (II.) - MFK Stará Ľubovňa (I.) 2:0 (1:0) - do 2. kola postúpil Stropkov

Góly: 39. Fečko, 81. R. Tomko, rozhodoval: Leško, 250 divákov



HFC Humenné (I.) - FK Tatran NAO Liptovský Mikuláš (II.) 2:1 (0:1) - do 2. kola postúpilo Humenné

Góly: 75. Paraska, 87. Lapšanský - 22. Šalata (vlastný), rozhodoval: Chmura, 320 divákov



FK Čadca (II.) - Tatran Prešov (I.) 1:5 (1:2) - do 2. kola postúpil Prešov

Góly: 39. Červenec - 37. a 50. E. Takáč (oba z 11 m), 20. Latiak, 70. Záhradník, 81. M. Baran, rozhodoval: Ježík, 1000 divákov



FK Rakytovce (II.) - MFK Vranov nad Topľou (II.) 6:2 (3:0) - do 2. kola postúpili Rakytovce

Góly: 16. a 30. Jobko, 23. a 76. Lešták, 67. Jurky, 87. M. Repčin - 50. Jaworek, 88. P. Baran, rozhodoval: Kapusta, 340 divákov
 
1 - 2 of 2 Posts
Top