Xtratime Community banner

1 - 20 of 54 Posts

·
Registered
4,706 Posts
Discussion Starter #1
Prema riječima Vlatka Markovića, više nema nikakve sumnje - ovoga ljeta Split će pohoditi višestruki svjetski prvaci Brazilci u najjačem sastavu, a HNS će taj užitak platiti milijun dolara.

"Ovog ponedjeljka stigla je definitivna potvrda, računajući tekst ugovora koji ćemo potpisati, pristajući na sve uvjete preliminarno usuglašene", potvrdio je čelni čovjek Hrvatskog nogometnog saveza za Sportske novosti.

Priča oko gostovanja Brazila aktualizirana je prije nekoliko mjeseci, a vodstvo HNS-a cijelo je ovo vrijeme u pregovorima inzistiralo na najjačem brazilskom sastavu - s Ronaldom, Ronaldinhom, Robertom Carlosom i ostatkom planetarno popularnog seleçaa.

S obzirom da je predsjednik Marković bez zadrške izašao u medije s ovom informacijom, izgleda da su svi uvjeti usuglašeni, pa kako sada stvari stoje, 17. kolovoza ove godine konačno će se odigrati priželjkivani prijateljski dvoboj.

Cijena gostovanja peterostrukih svjetskih prvaka nije mala - milijun dolara je naknada za odigravanje utakmice, a još 200 tisuća otpast će na troškove puta i smještaja brazilske vrste. A tko će biti domaćin tog susreta? Za Markovića ni po tom pitanju nije bilo dvojbe - samo je Split u igri.

"Očekuju se konkretni razgovori s predstavnicima Grada Splita i NK Hajduk. Sretni smo što Hrvatskoj i Dalmaciji možemo priuštiti gostovanje najatraktivnije reprezentacije svih vremena, uvjereni u spektakularnu priredbu pred prepunim Poljudom", dodao je Marković u razgovoru za Sportske novosti.

Ne sumnjamo da će u jeku turističke sezone, kada je Dalmacija prepuna domaćih i stranih gostiju, ovaj susret privući veliku pažnju, stoga je na Poljudu zagarantiran spektakl. No sve još mora potvrditi i Izvršni odbor HNS-a...

www.iskon.hr

·
Banned
36,400 Posts
havala Bogu.

·
Registered
5,034 Posts
zasto 1998 ? kako si doso na to ? naravno sadasnja.

·
Banned
12,611 Posts
50 Lipa said:
zasto 1998 ? kako si doso na to ? naravno sadasnja.
Kaj nisu za oproštaj trebali igrati protiv Brazila?Ja sam mislio da je to ova utakmica.

·
Registered
5,034 Posts
najjači zastav brazila protiv naših starca iz 98 ?
igra sadašnja, to znam 100%.

·
Registered
5,034 Posts
1) pa da je tak bi to valjda negdje pisalo, a baš pratim tu priču i nikad nisam čitao nešto u nekom oproštaju.
2) priliku igrat protiv najjačeg zastava brazila nemaš često, pa mene više zanima vidjet gdje stoji naš nogomet i da nam se pruži prilika da napravimo neki rezultat za pamćenje, nego da vidim neku oproštaj utakmicu. (i ako su dečki iz 98 zaslušili nešto veliko, ali još je rano za to, još igraju neki iz 98)

·
Banned
12,611 Posts
50 Lipa said:
1) pa da je tak bi to valjda negdje pisalo, a baš pratim tu priču i nikad nisam čitao nešto u nekom oproštaju.
2) priliku igrat protiv najjačeg zastava brazila nemaš često, pa mene više zanima vidjet gdje stoji naš nogomet i da nam se pruži prilika da napravimo neki rezultat za pamćenje, nego da vidim neku oproštaj utakmicu. (i ako su dečki iz 98 zaslušili nešto veliko, ali još je rano za to, još igraju neki iz 98)
1)Pisalo je u Jutarnjem Listu prošle godine.
2)Ja bi rađe zadnji put gledao Prosinečkog.Bobana,Šukera i ostale legende zadnji put u Hrvatskom dresu,nego gledao kako gypsy boy i ekipa sramote Hrvatsku pred cijelim svijetom.

Iz 1998,od onih koji još igraju jedino Zvonimir Soldo zaslužuje spomen.

·
Banned
852 Posts
Purger said:
1)Pisalo je u Jutarnjem Listu prošle godine.
2)Ja bi rađe zadnji put gledao Prosinečkog.Bobana,Šukera i ostale legende zadnji put u Hrvatskom dresu,nego gledao kako gypsy boy i ekipa sramote Hrvatsku pred cijelim svijetom.

Iz 1998,od onih koji još igraju jedino Zvonimir Soldo zaslužuje spomen.
Purger, this is not your NT anyway so why are you bothering?

50 Lipa...zastava = sastava; zaslusili = zasluzili.
...sorry but had to point these out...

·
International
8,545 Posts
HS, why don't you try to behave like a forum manager? What the hell is that?

Should be a nice spectacle, can't wait.

·
Registered
10,611 Posts
I would rather see what Prso-Srna-I.Leko-Klasnic-R.Kovac and co. can do against Ronaldinho, Adriano, Ronaldo, Cafu, Emerson etc..., than see the great but way past thier prime vatreni huf and puf half assedly through the game. Plus it being in Poljud is very good news, I hope we treat this game with the utmost respect and beat Brasil on the wings of good offensive play and wild fan support :shades:

1 - 20 of 54 Posts