Xtratime Community banner

1 - 20 of 29 Posts

·
Registered
Joined
·
266 Posts
hmm some photos about' the message agains fasist Serbia from my cam.

http://img77.imageshack.us/img77/5167/pict00599mn.jpg
http://img77.imageshack.us/img77/6148/pict00609tw.jpg
http://img77.imageshack.us/img77/5144/pict00623an.jpg
http://img77.imageshack.us/img77/2629/pict00630km.jpg


sot me te vertete ka qene atmosfere impozante.. edhe pse nuk jom Plis thjesht muj me thon se kjo dite nuk do te harrohet aq lehte..

qe edhe raporti i ndeshjes dhe disa fotki te tjera;)
http://tifozat.com/news.php?readmore=754
 

·
Registered
Joined
·
4,568 Posts
Bravo per Plisat sdi valla vec tifoze me te mire se Plisat edhe Shvercerat nuk ka,nashta cajo ngjyre e blue and white i ban dicka special:D
 

·
Registered
Joined
·
10,562 Posts
Shvercerat jan kon... veq per ket sezone sbon mi hi ne hak Ballistave

e per Plisat, ska koment jan nr1 ne tifozerine shqiptare
 

·
Registered
Joined
·
4,323 Posts
Shume fort e paskan bo. Do te ishte hala ma interesant nese keta te Pejes kishin shku.. se ma shume kallen tifozat ashtu.. bajagi spektatore paska pat.. sma ka marre mendja se edhe prej tashi mund te mbushen stadiumet plot.
 

·
Registered
Joined
·
10,562 Posts
Benny said:
Shume fort e paskan bo. Do te ishte hala ma interesant nese keta te Pejes kishin shku.. se ma shume kallen tifozat ashtu.. bajagi spektatore paska pat.. sma ka marre mendja se edhe prej tashi mund te mbushen stadiumet plot.

T'Pejes ka pas boll... po sjan kon t'organizun.
 

·
Registered
Joined
·
2,141 Posts
Discussion Starter #13
Eagle said:
I was holding the third banner "smaller &" :cool:
lol po ti e paske shtremru mer qen...ca ke qen tu krrujt karin kur ke pa emrin serbi....
hahah se tallem
hallall plako. ne te ardhmen edhe mo shume parrulla te tjera, sidomos dhe ne neshjet e komtares

PARA PLISAT
Jo per gjo po PLISAT jon vllezrit e TIRONA FANATICS
 
1 - 20 of 29 Posts
Top