Xtratime Community banner

1 - 20 of 21 Posts

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #1
...
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #2
Sjever

20.KOLO

KADETI

TABELA:

01. Sloboda 19 - 47
02. Drina 19 - 42
03. Rudar (Ugljevik) 20 - 38
04. Radnik (Bijeljina) 19 - 38
05. Zvijezda (Gradacac) 18 - 35
06. Sloga (Doboj) 19 - 33
07. Orašje 20 - 32
08. Modriča Maksima 20 - 31
09. Gradina (Srebrenik) 18 - 30
10. Buducnost (Banovici) 19 - 24
11. Jedinstvo (Brcko) 19 - 24
12. Radnicki (Lukavac) 19 - 12
13. Lokomotiva (Brcko) 20 - 15
14. Polet (B.Brod) 19 -12
15. Tuzla 18 - 11
16. Bratstvo (Gracanica) 18- 7


JUNIORI

TABELA:

01. Modriča 20 - 50
02. Sloboda 19 - 49
03. Rudar (Ugljevik) 20 - 44
04. Orašje 20 - 43
05. Radnik (Bijeljina) 19 - 40
06. Zvijezda (Gradacac) 18 - 26
07. Radnicki (Lukavac) 19 - 25
08. Gradina (Srebrenik) 19 -24
09. Buducnost (Banovici) 19 - 23
10. Jedinstvo (Brcko) 19 -23
11. Drina (Zvornik) 19 - 22
12. Sloga (Doboj) 19 - 21
13. Polet (B.Brod) 19 - 20
14. Lokomotiva (Brcko) 20 - 14
15. Tuzla 18 - 13
16. Bratstvo (Gracanica) 18 - 6
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #3
JUG

21.KOLO

KADETI

TABELA:

01. Zrinjski (Mostar) 20 - 47
02. Siroki Brijeg 17 - 42
03. Leotar (Trebinje) 19 - 34
04. Turbina (Jablanica) 18 - 33
05. Igman (Konjic) 19 - 32
06. Posusje 18 - 31
07. Velez (Mostar) 17 - 29
08. Capljina 18 - 29
09. Troglav (Livno) 20 - 23
10. Velez (Nevesinje) 19 - 27
11. Medjugorje 19 - 24
12. Stolac 18 - 13
13. Brotnjo (Citluk) 18 - 13
14. Mladost (Gacko) 18 - 7
15. Tomislav 18 - 3

JUNIORI

TABELA:

01. Zrinjski (Mostar) 20 - 52
02. Siroki Brijeg 17 - 45
03. Leotar (Trebinje) 19 - 39
04. Turbina (Jablanica) 18 - 33
05. Velez (Mostar) 17 - 29
06. Brotnjo (Citluk) 18 - 28
07. Medjugorje 19 - 28
08. Velez (Nevesinje) 20 - 24
09. Troglav (Livno) 20 - 23
10. Tomislav 18 - 21
11. Igman (Konjic) 19 - 21
12. Capljina 18 - 18
13. Mladost (Gacko) 18 - 17
14. Stolac 18 - 7
15. Posusje 18 -7
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #4
Zapad

16.KOLO

KADETI

TABELA:

01. Jedinstvo (Bihac) 15 - 36
02. Borac (Banja Luka) 15 - 35
03. Rudar (Prijedor) 16 - 31
04. Krajina (Cazin) 14 - 30
05. Krajisnik (V.Kladusa) 16 - 26
06. Ljubic (Prnjavor) 16 - 25
07. Podgrmec (Sanski Most) 15 - 22
08. Borac (Kozarska Dubica) 16 - 21
09. Naprijed 15 - 19
10. Sloboda Bubamara (Bos.Novi) 15 - 16
11. Kozara (Bos.Gradiska) 15 - 13
12. Sloga (Trn) 14 - 9
13. Omladinac (Banja Luka) 15 - 8
14. BSK (Banja Luka) 15 - 4

JUNIORI

TABELA:

01. Kozara (Bos.Gradiska) 15 - 36
02. Rudar (Prijedor) 16 - 36
03. Borac (Banja Luka) 15 - 33
04. BSK (Banja Luka) 15 - 31
05. Jedinstvo (Bihac) 15 - 29
06. Krajisnik (V.Kladusa) 16 - 20
07. Naprijed 15 - 19
08. Ljubic (Prnjavor) 16 - 17
09. Omladinac (Banja Luka) 15 - 16
10. Sloboda Bubamara (Bos.Novi) 15 - 14
11. Borac (Kozarska Dubica) 16 - 14
12. Podgrmec (Sanski Most) 15 - 12
13. Krajina (Cazin) 14 - 12
14. Sloga (Trn) 14 - 9
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #5
Centar

21.KOLO

KADETI:

TABELA

01. Željezničar 20 - 53
02. Čelik 21 - 51
03. Sarajevo 20 - 40
04. Bosna (Visoko) 20 - 39
05. Travnik 20 - 39
06. Iskra (Bug) 20 - 37
07. Slavija 20 - 31
08. Betaclub (Sarajeo) 20 - 27
09. Kiseljak 20 - 27
10. Romanija (Pale) 20 - 26
11. Vitez FIS 20 - 24
12. Radnik (Hadzici) 20 - 24
13. Rudar (Kakanj) 20 - 19
14. Olimpik (Sarajevo) 20 - 19
15. Glasinac (Sokolac) 20 - 3
16. Žepče 21 - 1

JUNIORI:

TABELA

01. Željezničar 20 - 55
02. Sarajevo 20 - 49
03. Čelik 21 - 42
04. Betaclub (Sarajevo) 20 - 37
05. Rudar (Kakanj) 20 - 37
06. Iskra (Bugojno) 20 - 32
07. Slavija 20 - 27
08. Olimpik (Sarajevo) 20 - 25
09. Vitez FIS 20 - 24
10. Žepče 21 - 22
11. Glasinac (Sokolac) 20 - 22
12. Radnik (Hadzici) 20 - 21
13. Bosna (Visoko) 20 - 18
14. Romanija (Pale) 20 - 18
15. Travnik 20 - 15
16. Travnik 20 - 11
 

·
Registered
Joined
·
36,173 Posts
VELEZ1922 said:
JUG

21.KOLO

KADETI

TABELA:

01. Zrinjski (Mostar) 20 - 47
02. Siroki Brijeg 17 - 42
03. Leotar (Trebinje) 19 - 34
04. Turbina (Jablanica) 18 - 33
05. Igman (Konjic) 19 - 32
06. Posusje 18 - 31
07. Velez (Mostar) 17 - 29
08. Capljina 18 - 29
09. Troglav (Livno) 20 - 23
10. Velez (Nevesinje) 19 - 27
11. Medjugorje 19 - 24
12. Stolac 18 - 13
13. Brotnjo (Citluk) 18 - 13
14. Mladost (Gacko) 18 - 7
15. Tomislav 18 - 3

JUNIORI

TABELA:

01. Zrinjski (Mostar) 20 - 52
02. Siroki Brijeg 17 - 45
03. Leotar (Trebinje) 19 - 39
04. Turbina (Jablanica) 18 - 33
05. Velez (Mostar) 17 - 29
06. Brotnjo (Citluk) 18 - 28
07. Medjugorje 19 - 28
08. Velez (Nevesinje) 20 - 24
09. Troglav (Livno) 20 - 23
10. Tomislav 18 - 21
11. Igman (Konjic) 19 - 21
12. Capljina 18 - 18
13. Mladost (Gacko) 18 - 17
14. Stolac 18 - 7
15. Posusje 18 -7
is that 20 games played? Siroki with 3 less !
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #7
yes
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #8
Zapad

17.KOLO

KADETI

TABELA:

01. Borac (Banja Luka) 16 - 40
02. Jedinstvo (Bihac) 16 - 39
03. Rudar (Prijedor) 17 - 34
04. Krajina (Cazin) 15 - 33
05. Ljubic (Prnjavor) 17 - 28
06. Krajisnik (V.Kladusa) 17 - 25
07. Podgrmec (Sanski Most) 15 - 22
08. Borac (Kozarska Dubica) 17 - 21
09. Naprijed 16 - 20
10. Sloboda Bubamara (Bos.Novi) 16 - 17
11. Kozara (Bos.Gradiska) 16 - 13
12. Sloga (Trn) 14 - 9
13. Omladinac (Banja Luka) 16 - 8
14. BSK (Banja Luka) 16 - 4

JUNIORI

TABELA:

01. Borac (Banja Luka) 16 - 39
02. Kozara (Bos.Gradiska) 16 - 39
03. Rudar (Prijedor) 17 - 39
04. BSK (Banja Luka) 16 - 34
05. Jedinstvo (Bihac) 16 - 32
08. Naprijed 16 - 20
07. Krajisnik (V.Kladusa) 17 - 17
08. Ljubic (Prnjavor) 17 - 17
09. Omladinac (Banja Luka) 16 - 16
10. Sloboda Bubamara (Bos.Novi) 16 - 15
11. Borac (Kozarska Dubica) 17 - 14
12. Podgrmec (Sanski Most) 15 - 12
13. Krajina (Cazin) 15 - 10
14. Sloga (Trn) 14 - 9
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #9
JUG

KADETI

23.KOLO

1. Zrinjski - Mladost -:-
2. Posušje - Velež (N) 3:0
3. Široki Brijeg - Turbina 3:0
4. Međugorje - Leotar 1:1
5. Igman - Čapljina 2:1
6. Tomislav - Brotnjo 4:1
7. Stolac - Velež (M) 0:1
8. Troglav - slobodan

TABELA:

1. Široki Brijeg 20 16 3 1 70:14 56 51
2. Zrinjski 21 14 6 1 59:15 44 48
3. Leotar 22 12 5 5 46:24 22 41
4. Posušje 21 13 1 7 42:31 11 40
5. Igman 22 12 3 7 48:39 9 39
6. Velež (M) 20 12 2 6 55:24 31 38
7. Čapljina 22 11 2 9 43:44 -1 35
8. Turbina 21 10 3 8 42:27 15 33
9. Velež (N) 22 9 2 11 39:47 -8 29
10. Troglav 21 8 3 10 41:40 1 27
11. Međugorje 22 7 5 10 38:43 -5 26
12. Stolac 21 4 4 13 18:37 -19 16
13. Brotnjo 21 4 1 16 30:85 -55 13
14. Mladost 20 1 5 14 17:63 -46 8
15. Tomislav 20 1 3 16 13:69 -56 6


JUNIORI

23.KOLO

1. Zrinjski - Mladost -:-
2. Posušje - Velež (N) 0:3
3. Široki Brijeg - Turbina 2:0
4. Međugorje - Leotar 2:2
5. Igman - Čapljina 1:2
6. Tomislav - Brotnjo 1:1
7. Stolac - Velež (M) 2:3
8. Troglav - slobodan

TABELA

1. Zrinjski 21 18 1 2 49:9 40 55
2. Široki Brijeg 20 17 3 0 66:9 57 54
3. Leotar 22 14 4 4 44:25 19 46
4. Velež (M) 20 10 6 4 34:23 11 35
5. Turbina 21 10 3 8 43:27 16 33
6. Capljina 22 9 3 10 41:41 0 30
7. Brotnjo 21 9 2 10 43:44 -1 29
8. Medjugorje 22 8 5 9 42:47 -5 29
9. Igman 22 6 7 9 40:50 -10 25
10. Velež (N) 22 7 4 11 28:47 -19 25
11. Tomislav 20 6 6 8 26:34 -8 24
12. Troglav 21 7 2 12 36:46 -10 23
13. Mladost 20 6 3 11 38:43 -5 21
14. Stolac 21 3 1 17 20:55 -35 10
15. Posušje 21 1 4 16 26:76 -50 7
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #10
ZAPAD

22.KOLO

KADETI:

TABELA

01. Željezničar 22 - (75:20) - 59
02. Čelik 22 - (71:22) - 54
03. Bosna (Visoko) 22 - (67:32) - 45
04. Sarajevo 20 - (44:24) - 43
05. Travnik 22 - (50:29) - 40
06. Iskra (Bug) 22 - (55:37) - 40
07. Slavija 22 - (38:30) - 37
08. Betaclub (Sarajevo) 20 - (46:32) - 28
09. Kiseljak 22 - (38:44) - 28
10. Vitez FIS 22 - (37:39) - 27
11. Romanija (Pale) 22 - (17:22) - 27
12. Radnik (Hadzici) 22 - (37:47) - 25
13. Rudar (Kakanj) 22 - (28:35) - 21
14. Olimpik (Sarajevo) 22 - (24:47) - 19
15. Glasinac (Sokolac) 22 - (7:94) - 5
16. Žepče 22 - (10:90) - 1

JUNIORI:

TABELA

01. Željezničar 22 - (54:8 ) - 61
02. Sarajevo 22 - (59:15) - 55
03. Čelik 22 - (45:28 ) - 45
04. Betaclub (Sarajevo) 22 - (56:21) - 43
05. Rudar (Kakanj) 22 - (44:21) - 43
06. Iskra (Bugojno) 22 - (34:38 ) - 32
07. Slavija 22 - (39:37) - 29
08. Olimpik (Sarajevo) 22 - (31:36) - 29
09. Vitez FIS 22 - (38:37) - 27
10. Žepče 22 - (37:48 ) - 25
11. Glasinac (Sokolac) 22 - (26:50) - 22
12. Radnik (Hadzici) 22 - (18:37) - 21
13. Bosna (Visoko) 22 - (18:35) - 18
14. Romanija (Pale) 22 - (20:40) - 18
15. Kiseljak 22 - (27:57) - 15
16. Travnik 22 - (29:67) - 15



KADETI

23.KOLO

Zepce - Iskra 0:7
Betaclub - Bosna 2:3
Sarajevo - Romanija 3:0
Travnik - Kiseljak 1:1
Celik - Radnik 4:0
Zeljeznicar - Olimpik 1:0
Vitez FIS - Glasinac 7:0
Rudar - Slavija 0:3


JUNIORI

23.KOLO

Zepce - Iskra 2:1
Betaclub - Bosna 1:
Sarajevo - Romanija 4:0
Travnik - Kiseljak 1:2
Celik - Radnik 2:1
Zeljeznicar - Olimpik 2:0
Vitez FIS - Glasinac 0:1
Rudar - Slavija 1:1


24.KOLO

KADETI

KISELJAK - RUDAR 1:2
VITEZ - SLAVIJA 1:3
GLASINAC - ŽELJEZNIČAR 0:4
OLIMPIK - SARAJEVO 0:2
ROMANIJA - BETACLUB 0:4
BOSNA - ŽEPČE 7:0
ISKRA - ČELIK 0:1
RADNIK - TRAVNIK 0:0

JUNIORI

KISELJAK - RUDAR 2:3
VITEZ - SLAVIJA 1:1
GLASINAC - ŽELJEZNIČAR 1:3
OLIMPIK - SARAJEVO 1:4
ROMANIJA - BETACLUB 1:2
BOSNA - ŽEPČE 2:1
ISKRA - ČELIK 3:2
RADNIK - TRAVNIK 2:1
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #13
07/08 SEASON

CENTAR



Juniori:

Tabela nakon 12 kola

1 ŽELJEZNIÈAR 11 7 2 2 15 34 19 23
2 ŽEPÈE 11 7 2 2 11 25 14 23
3 SARAJEVO 11 6 4 1 13 22 9 22
4 BOSNA 11 7 0 4 18 41 23 21
5 ÈELIK 11 6 2 3 15 30 15 20
6 RUDAR 11 5 4 2 7 24 17 19
7 OLIMPIK 10 5 3 2 9 23 14 18
8 ISKRA 11 5 3 3 8 30 22 18
9 SLAVIJA 9 4 1 4 -2 7 9 13
10 ROMANIJA 11 3 3 5 -10 13 23 12
11 BETACLUB 10 2 4 4 0 15 15 10
12 TRAVNIK 9 2 4 3 -3 13 16 10
13 GLASINAC 10 3 1 6 -15 14 29 10
14 RADNIK 11 3 1 7 -23 16 39 10
15 KISELJAK 11 0 3 8 -18 8 26 3
16 VITEZ 10 0 1 9 -25 11 36 1





Kadeti:

Tabela nakon 12 kola

1 ŽELJEZNIÈAR 11 9 2 0 36 44 8 29
2 SARAJEVO 11 9 2 0 33 33 0 29
3 ÈELIK 11 8 2 1 34 41 7 26
4 ISKRA 11 6 2 3 10 25 15 20
5 BETACLUB 10 5 2 3 11 21 9 17
6 BOSNA 11 5 2 4 -7 18 25 17
7 KISELJAK 11 4 3 4 -2 14 16 15
8 RADNIK 11 4 2 5 0 14 14 14
9 RUDAR 11 4 2 5 -1 15 16 14
10 TRAVNIK 9 4 2 3 -4 13 17 14
11 OLIMPIK 10 4 1 5 -3 13 16 13
12 VITEZ FIS 10 4 1 5 -13 10 23 13
13 SLAVIJA 9 3 0 6 -4 11 15 9
14 ROMANIJA 11 2 1 8 -21 11 32 7
15 ŽEPÈE 11 1 0 10 -26 4 30 3
16 GLASINAC 10 0 0 10 -43 5 48 0
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #14
JUG


Juniori:

Tabela nakon 9 kola

1. Zrinjski 8 7 0 1 33:1 21
2. Velez M. 8 6 1 1 29:6 19
3. Siroki 7 6 1 0 25:3 19
4. Leotar 8 6 0 2 18:8 18
5. Mladost 8 5 1 2 11:8 16
6. Igman 8 5 0 3 13:10 15
7. Posusje 8 4 1 3 19:18 13
8. Turbina 8 3 2 3 15:13 11
9. Capljina 9 2 2 5 14:18 9
10. Brotnjo 8 3 0 5 17:22 9
11. Medjugorje 8 2 2 4 11:17 8
12. Troglav 8 2 1 5 10:25 7
13. Velez N. 8 2 1 5 7:17 7
14. Stolac 7 1 0 6 6:26 3
15. Tomislav 9 0 0 9 4:42 0



Kadeti:

Tabela nakon 9 kola

1. Velez M. 8 7 1 0 30:7 22
2. Leotar 8 7 0 1 28:6 21
3. Siroki 7 6 0 1 32:6 18
4. Zrinjski 8 5 2 1 20:4 17
5. Troglav 8 4 3 1 20:10 15
6. Mladost 8 5 0 3 16:17 15
7. Brotnjo 8 4 2 2 15:13 14
8. Igman 8 2 5 1 15:10 11
9. Turbina 8 3 1 4 19:13 10
10. Medjugorje 8 3 1 4 14:18 10
11. Posusje 8 2 2 4 12:15 8
12. Capljina 9 2 0 7 9:35 6
13. Tomislav 9 1 0 8 8:34 3
14. Stolac 7 0 1 6 7:28 1
15. Velez N. 8 0 0 8 1:30 0
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #15
SJEVER



Juniori:

Tabela nakon 10 kola

1. Sloboda 10 9 1 0 32:3 28
2. Gradina 10 7 0 3 23:11 21
3. Modrica 8 6 2 0 22:5 20
4. Radnik 10 6 1 3 24:16 19
5. Zvijezda 9 5 2 2 20:11 17
6. Rudar 9 5 2 2 11:5 17
7. Radnicki 10 5 0 5 14:19 15
8. Orasje 9 4 1 4 23:13 13
9. Bratstvo 9 4 1 4 17:13 13
10. Drina 10 3 3 4 14:13 12
11. Sloga 10 4 0 6 16:25 12
12. Lokomotiva 9 3 2 4 20:19 11
13. Tuzla 10 3 1 6 11:22 10
14. Polet 8 3 0 5 19:18 9
15. Slaven 9 3 0 6 7:13 9
16. Buducnost 10 2 2 6 17:19 8
17. Borac 10 2 1 7 12:35 7
18. Jedinstvo 10 1 1 8 5:46 4





Kadeti:

Tabela nakon 10 kola

1. Sloboda 10 9 0 1 30:6 27
2. Drina 10 9 0 1 25:6 27
3. Rudar 9 5 1 3 26:15 16
4. Tuzla 10 5 1 4 18:18 16
5. Slaven 9 5 1 3 11:11 16
6. Jedinstvo 10 4 3 3 27:23 15
7. Gradina 10 4 3 3 14:12 15
8. Orasje 9 4 2 3 19:17 14
9. Radnik 10 4 2 4 18:17 14
10. Borac 10 4 2 4 11:17 14
11. Sloga 10 4 1 5 16:15 13
12. Buducnost 10 4 1 5 13:12 13
13. Radnicki 10 3 2 5 16:20 11
14. Modrica 8 2 4 2 15:18 10
15. Bratstvo 9 2 2 5 12:20 8
16. Polet 8 2 1 5 10:25 7
17. Zvijezda 9 1 1 7 8:22 4
18. Lokomotiva 9 0 1 8 5:22 1
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #16
ZAPAD



Juniori:

Tabela nakon 7 kola

1. BSK 7 5 1 1 18:7 16
2. Jedinstvo 6 5 0 1 18:6 15
3. Rudar P. 7 5 0 2 13:6 15
4. Borac BL 5 4 0 1 15:4 12
5. Krajisnik 6 4 0 2 15:6 12
6. Ljubic 6 3 1 2 11:10 10
7. Kolibri 6 3 1 2 8:9 10
8. Podgrmec 6 2 2 2 8:8 8
9. Sloboda 7 2 1 4 5:10 7
10. Kozara 6 2 0 4 6:10 6
11. Proleter 5 2 0 3 8:16 6
12. Bratstvo 6 1 1 4 5:13 4
13. Krajina 6 0 2 4 6:14 2
14. Laktasi 6 0 1 5 6:21 1





Kadeti:

Tabela nakon 7 kola

1. Jedinstvo 6 6 0 0 20:4 18
2. Rudar P. 7 5 1 1 15:6 17
3. Sloboda 7 5 0 2 17:6 15
4. Kozara 6 4 1 1 16:7 13
5. Krajisnik 6 3 3 0 8:2 12
6. Krajina 6 4 0 2 9:6 12
7. Borac BL 5 3 0 2 14:7 9
8. Podgrmec 6 2 2 2 9:9 8
9. BSK 7 2 2 3 6:6 8
10. Ljubic 6 2 0 4 9:11 6
11. Kolibri 6 1 1 4 6:11 4
12. Laktasi 6 1 1 4 8:16 4
13. Bratstvo 6 1 0 5 14:12 3
14. Proleter 5 0 0 5 5:24 0
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #17
Tuzlaci bolji od Širokog Brijega
Sloboda novi prvak BiHPiše: SportSport
Nedelja, 15.06.08. 00:03.

Juniori tuzlanske Slobode novi su prvaci Bosne i Hercegovine, nakon što u subotu u finalnoj utakmici savladali Široki Brijeg rezultatom 4:2. Tuzlaci su u polufinalu bili bolji bolji od domaćina turnira visočke Bosne nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca (2:2, 5:3).

U utakmici za treće mjesto Bosna je sa 4:1 bila bolja od Zrinjskog koji je u polufinalu poražen od Širokog Brijega sa 3:2. Za najboljeg igrača završnog turnira proglašen je igrač Slobode Almir Bekić
 

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #18

·
Registered
Joined
·
13,464 Posts
Discussion Starter #19


:yuck:
 

·
Registered
Joined
·
1,613 Posts
lol they really are scum .........
 
1 - 20 of 21 Posts
Top