Xtratime Community banner

1 - 6 of 6 Posts

·
Banned
1,415 Posts
NAVIJACI LACIJA VREDJALI MIHAJLOVICA

Rim -- Kako prenosi jedan od sajtova fudbalskog kluba Lacio, Sinisa Mihajlovic je tokom sinocnje kup utakmice protiv Milana u vise navrata dolazio u sukob sa navijacima svoga kluba. Prema ovoj informaciji, Mihajlovicu su zvizdali tokom zagrevanja i citavog meca, da bi u jednom trenutku jugoslovenski reprezentativac pljunuo prema tribini gde su bili locirani najvatreniji navijaci Lacija.

Na zvanicnom klupskom sajtu nema ni potvrde ni demantija ove informacije.

This I didn't expect, the fans deserve to be ashamed of themselves for this. :mad:

·
Rising Star
1,065 Posts
Erm, I think it should be the other way around...

·
Banned
1,415 Posts
MIHAJLOVIC: NISAM PLJUVAO NAVIJACE

Rim -- Fudbaler Lacija, Sinisa Mihajlovic demantovao je tvrdnje pojedinih medija da je tokom kup utakmice protiv Milana provocirao publiku:

"Nisam pljuvao prema navijacima, niti sam ijednim svojim gestom provocirao publiku. Prihvatam sve komentare u vezi sa mojim profesionalnim nastupom, ali proizvoljne i netacne informacije uperene protiv mene, decidirano odbijam", stoji u saopstenju Sinise Mihajlovica.

On je jos dodao da razume gnev navijaca zbog losih rezultata Lacija i izrazio nadu da ce on i njegovi saigraci dati sve od sebe da se vrate u vrh tabele.

Here you have it, he only says he didný spit at them but even says he understands they way they feel.

·
Registered
36,169 Posts
but then again, lying to the press is one of Mihajlovic's better qualities.

Thiugh, this time, I belive him.

·
International
6,519 Posts
Ero said:
but then again, lying to the press is one of Mihajlovic's better qualities.

:rolleyes:

1 - 6 of 6 Posts