Xtratime Community banner

1 - 5 of 5 Posts

·
Registered
Joined
·
323 Posts
Discussion Starter #1
Досега, никаде не сум сретнал комплетна листа на веб-страни за мак-фудбалот или мак-спортовите воопшто. Ја отворив темава со цел секој кој членува на форумов да постира листа на веб страни или евентуално блогови каде што може да се прочитаат информации, мислења, колумни, дискусии и се што е поврзано со нашиот фудбал. Јас ќе почнам со мојот блог за фудбал па повелете и останатите...

Football Macedonia - zEk0's football blog

Останати спортски блогови кои во моментов ми паѓаат на памет:

http://100sport.blog.com.mk
http://ultras.blog.com.mk
http://sportcorner.blog.com.mk
http://www.rapidblogs.com/fudbal/
http://maknba.blogspot.com/
http://juventusmkd.blogspot.com/
http://inter.blog.com.mk/
http://fcliverpoolzone.blogspot.com/
http://manutd.blog.com.mk/
http://realmadridcf.blog.com.mk/
http://barca.blog.com.mk/
http://roma.blog.com.mk/
http://crveno-crni.blog.com.mk/
http://komiti.blog.com.mk/
http://fcmakedonijag.p.blog.com.mk/
http://pobeda.blog.com.mk/
 

·
Registered
Joined
·
323 Posts
Discussion Starter #2
Ако може некој да ја избрише едната тема, по грешка два пати сум ја постирал... Благодарам
 

·
Expecto patronum!
Joined
·
13,563 Posts

·
Registered
Joined
·
323 Posts
Discussion Starter #5
Harry Potter said:
www.pelister.blog.com.mk
www.f.k.teteks.blog.com.mk
www.pelisterfk.blog.com.mk
www.fcmakedonijagp.blog.com.mk (i Zeko go napisal blogov, no malce adresata e izmeneta, tockite gi trgnaa ;))
www.vojvodi.blog.com.mk

gledam Zeko napisal i makedonski blogovi za stranski fudbal, pa zatoa i jas so gordost go pretstavuvam mojot blog za site matni zdelki na mafijata juventus :D

www.antigobbi.blog.com.mk

Da se bide cesen e blagoslov, necesnosta e gavolska rabota!
Јас ќе те поздравам со мојот блог за сите титули и успеси (а понекогаш и неуспеси) на Јувентус http://juventusmkd.blogspot.com/ :angel:
 
1 - 5 of 5 Posts
Top