Xtratime Community banner

1 - 1 of 1 Posts

·
Registered
Joined
·
4,773 Posts
Discussion Starter #1
Sezonun ilk yarısında hakemlerin maçta kaybolan süreyi oynattığı bölümlerde fileler toplam 18 kez havalandı. Akçaabat Sebatsporlu Orhan, uzatma bölümlerinde 2 kez golle buluştu.

Uzatma bölümünde atılan goller sonucunda Fenerbahçe, Konyaspor ve Ankaragücü 2’şer, B.B. Ankaraspor ve Gaziantepspor 1 puan kazanırken, Gençlerbirliği ve Malatyaspor 2’şer puan yitirdi

UZATMALARDA 18 GOL
Süper Lig’de 2004-2005 sezonunun ilk yarısında hakemlerin maçta kaybolan süreyi oynattığı uzatma bölümlerinde toplam 18 gol atıldı. Akçaabat Sebatsporlu Orhan Kaynak, Trabzonspor ve Beşiktaş maçlarında bu bölümde birer kez fileleri havalandırırken, uzatma bölümünde atılan goller sonucunda Fenerbahçe, Ankaragücü ve Konyaspor 2’şer, Gaziantepspor ve Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor 1’er puan kazandı, Gençlerbirliği ve Malatyaspor ise 2’şer puan yitirdi.

90 ARTI 4’TE 3 GOL
Gaziantepsporlu Mehmet Polat, Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor maçında, Galatasaraylı Orhan Ak, Akçaabat Sebatspor maçında, Fenerbahçeli Marcio Ferreira Nobre de Konyaspor maçında, 90 artı 4. dakikalarında takımları adına golle buluşan isimler oldular.

EL SAKA’NIN ŞANSSIZLIĞI
Bu arada, Gençlerbirliği’nden El Saka’nın Konyaspor maçında 90 artı 1. dakikada kendi kalesine attığı gol sonucu başkent ekibi sahadan 3-2 yenik ayrıldı.

SON DAKİKA GOLLERİ / LAST MINUTE GOALS:For those who do not understand:

18 goals were scored during the extra time added to games in the 1st half of the season. 3 goals were scored during the 90 + 4 min. One of the more interesting goals were El Saka's own goal in the 90 + 1 min which caused his team to lose 3-2....
 
1 - 1 of 1 Posts
Top