Xtratime Community banner

1 - 18 of 18 Posts

·
Registered
4,773 Posts
Discussion Starter #1
Ibrahim Uzulmez was involved in an accident at his home which has caused him to be benched for the rest of the season. The injury which he sustained is a tore tendon. Ibrahim Uzulmez has denied the rumor that he sustained the injury while kicking a coffee table after an argument with his wife. LOL Who knows maybe that was the reason.. after all he is DELIIIBOO.

Beşiktaş'ın milli futbolcusu İbrahim Üzülmez'in evinde geçirdiği kaza sonucu sol aşil tendonunun kesildiği ve sezonu kapattığı açıklandı.

Siyah-Beyazlıların internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, dün gece evde talihsiz bir kaza geçiren İbrahim Üzülmez'in sol aşil tendonunda kesik meydana geldi. Kaza sonrasında İsviçre Hastanesi'nde ameliyata alınan Üzülmez, bugün taburcu edildi.

Kulüp doktoru Ayhan Optur, tecrübeli oyuncumuzun sezonun geride kalan maçlarında forma giyemeyeceğini ve sezonu kapattığını açıkladı.

Bu arada evinde eşiyle tartıştığı ve bu nedenle tartışma sırasında sinirlenerek cam sehpaya tekme attığı için sakatlandığı iddia edilen İbrahim Üzülmez, bu iddiaları yalanladı.

GECMIS OLSUN DELIIBO

·
Registered
4,773 Posts
Discussion Starter #2
Statement from Uzulmez

İbrahim Üzülmez öğleden sonra yaptığı açıklamada, ''Eşiyle tartıştı ve sinirlenerek cam sehpaya tekme attı'' şeklindeki haberlerin, doğru olmadığını belirterek, ''Meydana gelen bir ev kazası sonucu ortaya çıkan bir sağlık sorununu, insan haklarını ve aile mahremiyetini çiğnercesine haber yapmaya çalışmak, medya etiği açısından da tartışmaya açık bir durumdur'' dedi.

İbrahim Üzülmez'in açıklaması şöyle: ''Bugüne kadar tüm spor yaşamımı profesyonelce sürdürmek için gerekli tüm özveriyi ortaya koyup, Beşiktaş Kulübü'ne layık bir futbolcu olmak için elimden gelen tüm gayreti gösterdim. Haberde yer alan profesyonellik dışı olumsuz davranışı yerine getirmeyecek kadar kendini bilen ve ayaklarıyla ekmeğini kazanan bir insanın bilincine sahip olduğumu, son 4 yıldır ortaya koyduğum performansım ve futbol istatistikleri gözler önüne serecektir."

·
Registered
1,826 Posts
is his injury serious?

its rubbish to kick a coffee table for argument at home, who knows. :greed:

·
Registered
7,015 Posts
Bi bu eksikti... :groan:

I hope that Riza can use Juanfran now.

En azindan piyasasinia artirir, sezon sonu satariz.... :undecide:

·
Registered
5,653 Posts
Ok I'm back everyone :D
So hold your horses hehe.

About Ibo: the media made up the story about him kicking a table, he released a statement declaring it was a fabrication.

Well I'll leave his private life upto him :D
But on ethings for sure: Ibo's a professional and he's been a solid, hard workign player all this while, so he has enough credit in my eyes to make a crazy mistake ;)

·
Registered
5,653 Posts
saol kardes nice to be back ;)

·
Registered
7,015 Posts
Welcome the mighty moderator of the Besiktas forum!!! :drunk:

·
Registered
7,015 Posts
*hiccup* Zafer sarhoşu! :D

·
Registered
4,773 Posts
Discussion Starter #11
Bende dun aksamdan sarhossum. Ise sabah 8'de girdim 10'a kadar ofisimde uyudum.. az once uyandim. gunaydin bana

·
Registered
7,015 Posts
F0RZA KARTAL said:
Bende dun aksamdan sarhossum. Ise sabah 8'de girdim 10'a kadar ofisimde uyudum.. az once uyandim. gunaydin bana
:dielaugh:

·
Registered
5,653 Posts
Gunaydin dostum o zaman.
Don't drink during the week-it's the worse :D
I have to get back into trainign again-I've been off the wagon and have been drinking and eating like a madman. Time to get back into the gym-which would mean no alcohol ;)
So I guess i"ll get drunk this week as a final toast hehe

·
Registered
5,653 Posts
Yasko said:
*hiccup* Zafer sarhoşu! :D
Zafer dedigimiz de zafer olsa hani :D
iyi kurtardik karizmayi az kalsin ciziliyorduk.

·
Registered
4,773 Posts
Discussion Starter #15
Usually I don't drink during the week... I had friends from London over here and they insisted that we go out drink and go to a strip club. As a tour guide of NYC I had to fulfill my obligation :D :D

·
Registered
5,653 Posts
well if you were the host, you had no other choice, really :D

good job hehe

·
Registered
7,015 Posts
D-lite said:
Zafer dedigimiz de zafer olsa hani :D
iyi kurtardik karizmayi az kalsin ciziliyorduk.
Destan, destan!!!! :drunk:

Valla, Antepten falan 4 yiyip 16. likta falan dolasinca, Sakaryayi bile yenince seviniyo insan iste... :nervous:

·
Registered
5,653 Posts
Sakarya macinda Senol resmen ajitasyon yapti.
Hakem penalti verdi, bu arkadas 5-10 dk kaleye gecmedi orta sahada dolasti falan-milleti cileden cikardi. Sonrada sikayet ediyor.
Biraksinlar bu isleri, adam gibi oyuncu olmadan taraftarlardan nasil insanlik bekleniyor anlamiyorum.

Cok ajitasyon bir herif.

1 - 18 of 18 Posts