Xtratime Community banner

1 - 2 of 2 Posts

·
Registered
Joined
·
4,713 Posts
Discussion Starter #1
Mondragon idmanda, Þükür Florya'da !..
Yeni sezon hazýrlýklarýný sürdüren Galatasaray'da Mondragon da idmana çýktý.. Hakan þükür'ün de tesislerden izlediði idmanda, Fatih Terim yardýmseverliðiyle alkýþ topladý..
[01/07/2002-21:39]Galatasaray, yeni sezon hazýrlýklarýný, bu akþam yaptýðý antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri`nde, Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde gerçekleþtirilen yaklaþýk 1,5 saatlik antrenmanda, futbolcular kondisyon aðýrlýklý çalýþtý. Antrenman, çift kale maçla sona erdi. Maçta, yüzüne top çarpan Faruk, kýsa süre baygýnlýk geçirdi.

Galatasaray`ýn prensipte anlaþtýðý ve bu sabah saðlýk kontrolünden geçirdiði Brezilyalý futbolcu Jorge Loureiro Felipe de akþam antrenmanýna katýldý. Kaleci Mondragon da tatil dönüþü ilk kez antrenmana çýkarken, sarý-kýrmýzýlýlar, milli takým kadrosunda yer almalarý nedeniyle izinli olan futbolcular dýþýnda tam kadro çalýþtý.

Öte yandan, Ýtalya`nýn AC Parma takýmýnda forma giyen Galatasaraylý eski futbolcu Hakan Þükür de tesislerin balkonundan çalýþmayý izledi.

-TERÝM`DEN YARDIM SÖZÜ-

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarý-kýrmýzýlýlarýn antrenmanýný tekerlekli sandalyeyle izleyen özürlü bir taraftara forma armaðan etti.

Terim, maddi durumunun iyi olmadýðý öðrenilen taraftara yardým sözü de verirken, bu taraftarýn beraberindeki iki yeðenini de Galatasaray Yaz Futbol Okulu`na kaydettirdi.

Galatasaray, çalýþmalarýný yarýn yapacaðý çift antrenmanla sürdürecek.

Ajanspor
 
1 - 2 of 2 Posts
Top