Xtratime Community banner
1 - 5 of 5 Posts

·
Registered
Joined
·
14,901 Posts
Discussion Starter · #1 ·
From www.wp.pl

Drugi dzień zgrupowania Legionistów w Tureckiej Antalyi minął pod znakiem... skandalu, który sprowokowali działacze Górnika Łęczna, a konkretnie lekarz i masażysta tego zespołu.
Ponieważ hotel, w którym mieszkają drużyny Legii i Górnika Łęczna, ma bardzo wyskoki standard... alkohol jest rozdawany tutaj w każdej ilości za darmo.
Jak się okazało lekarz z Łecznej: Krzysztof Bojarski i masażysta Ryszard Majewski nie znają umiaru w piciu. Nie dość, że narobili strasznego wstydu Polakom, zachowując się skandalicznie w hotelu, to jeszcze napytali sobie biedy.
W nocy Pan Bojarski wypadł z... piątego piętra z hotelowego balkonu. Lekarz z Łęcznej złamał sobie w dwóch miejscach nogę i co gorsza pękł mu kręgosłup.
Konieczna będzie operacja, po której nie wiadomo czy Bojarski będzie mógł jeszcze chodzić. Koledze po fachu pomógł lekarz Legii - Stanisław Machowski.

In few words, players and club-doctor drunked themselves, and club-doctor falled from 5th floor to the ground !!! :eekani:
 

·
Premium Member
Joined
·
7,139 Posts
Are they alive!? What happened to them?
 

·
Registered
Joined
·
14,901 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Quidam said:
Are they alive!? What happened to them?
Club-doctor has broken legs and beckbone and will have operation.
 

·
Registered
Joined
·
805 Posts
The club reports the doctor had fallen when he was running around the hotel :D

Anyway, where's the "great scandal"?
 
1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top