Xtratime Community banner

1 - 15 of 15 Posts

·
Registered
2,658 Posts
Discussion Starter #1
This is the thread dedicated to Futsal in Croatia from anything to the league to the national team. Are national team is currently rannked 36th in the world we recently played BiH twice and lost 4-3 and 1-0 . We are going to play Portugal in 2 matches in April 11th and 12th. Our best player is probably Robert Grdovic who plays for MNK Gospic. here is our full roster

1. Knez Damir, gk (MNK Gospic), 2. Purgar Domagoj (MNK Gospic), 3. Bogdanovic Andrija (MNK Torcida Split), 4. Dulvat Matija (Cornedo C/5 Vicenza), 5. Capar Matija (MNK Promet-Orkan Zagreb), 6. Salacan Sandro (MNK Uspinjaca Zagreb), 7. Pušeljic Stjepan (Sokoli Samobor), 8. Simurina Marko (Palextra Fano C/5), 10. Grdovic Robert, cap. (MNK Gospic), 12. Humar Nenad, gk (MNK Promet-Orkan Zagreb), 13. Morina Kujtim (MNK Promet-Orkan Zagreb).
Coach: Mico Martic
and latest results...

Bosnia and H. 4-3 Croatia
Cazin (BIH)
25/01/2006

Croatia 0-1 Bosnia and H.
Gospic (CRO)
24/01/2006

Belgium 1-4 Croatia
Tervuren (BEL)
23/11/2005

Belgium 1-2 Croatia
Lommel (BEL)
22/11/2005

Brazil 7-2 Croatia
Aracajú/Sergipe (BRA)
16/06/2005

·
Keyboard Hero
8,368 Posts
Good to see it.

Depending on the activity we'll make it a sticky.

Hope it goes really well.

Cheersch

·
Registered
2,658 Posts
Discussion Starter #3
Standings of the HMNL 1

1) Mejaši Innecto Split
33
15
10
3
2
52
40

2) Gospić
30
14
9
3
2
65
27

3) Orkan Profectus
29
14
9
2
3
50
29

4) Uspinjača Zagreb
27
15
9
0
6
64
48

5) Kijevo Jako Sport
27
15
8
3
4
62
47

6) Brodosplit inž. Split
26
15
7
6
2
61
37

7) Torcida Chigra EN St.
18
14
4
6
4
50
46

8) Gošk Dubrovnik
9
14
4
0
10
42
59

9) Croatia Perković
9
15
2
3
10
47
68

10) Sokoli Samobor
7
14
2
1
11
32
65

11) Petrinjčica Petrinja
6
15
1
3
11
39
98

12) Petar Zagreb
0
0
0
0
0
0
0

·
Registered
36,109 Posts
Mostar's futsal klub Karaka actually had a few successful European outings, was the champion of BiH many years running too...

maybe spwolf knows more about them.

·
Registered
1,287 Posts
I see Grdovic is in MNK Gospic..

That means Gospic has a lot of money to pay him :D

BTW watching him play futsal is a beauty. What that man can do with ball is magnificent..

·
Registered
2,658 Posts
Discussion Starter #7
Diablo do you know where there is video clips of Grdovic ?

·
Registered
3,488 Posts
diablo said:
I see Grdovic is in MNK Gospic..

That means Gospic has a lot of money to pay him :D

BTW watching him play futsal is a beauty. What that man can do with ball is magnificent..
kakav grdović... pa i nije robi baš neki tehničar :veiled: ... on je više krkan za mali nogomet, mislim da ima 32 godine, visok je negdje 190 i barem 86kg... ono baš prava špica, odličan nos za gol, i zna primit loptu i zagradit se, neko vrijeme je bio u žabarskoj ligi, al da je neki poseban tehničar :rolleyes: ...daleko od toga da se traži njegovi videoclipovi :)

ali zato je tu... jedan jedini... NIKOLA TOMIČIĆ... legenda... najveći od najvećih ikada... car... malonogometni ronaldinho i zidane u jednome... taj šta zamisli s loptom to i napravi... (čuli ste za njega, a?) :lala:

·
Registered
1,287 Posts
JAMAICA said:
kakav grdović... pa i nije robi baš neki tehničar :veiled: ... on je više krkan za mali nogomet, mislim da ima 32 godine, visok je negdje 190 i barem 86kg... ono baš prava špica, odličan nos za gol, i zna primit loptu i zagradit se, neko vrijeme je bio u žabarskoj ligi, al da je neki poseban tehničar :rolleyes: ...daleko od toga da se traži njegovi videoclipovi :)

ali zato je tu... jedan jedini... NIKOLA TOMIČIĆ... legenda... najveći od najvećih ikada... car... malonogometni ronaldinho i zidane u jednome... taj šta zamisli s loptom to i napravi... (čuli ste za njega, a?) :lala:
Stari moj, igrao sam s njim i protiv njega.. Naravno da sada vise nije kao sto je bio prije par godina,al jos uvijek je zvijerka i da zna covjek - ZNA

·
Registered
36,109 Posts
jeli taj Tomicic igro za reprezentaciju? Bio je na turnirima u Mostaru nekoliko puta, kazu covjek igra za nevjerovat.

·
Registered
1,287 Posts
da igrao je za repku ( ne znam dal jos uvijek igra, ne pratim bas nest mali nogac u zadnje vrijeme),a dal ga znam, ne znam ga, nisam ga nikad upoznao niti igrao sa njim ili protiv njega,al sam upoznat sa njegovim kvalitetama..

BTW bas jucer vidio da Z1 prenosio Uspinjaca vs Gospic, 5:2 za Uspinjacu.

·
Registered
3,488 Posts
Satnik said:
jeli taj Tomicic igro za reprezentaciju? Bio je na turnirima u Mostaru nekoliko puta, kazu covjek igra za nevjerovat.
tako je... Čudo jedno... malonogometni BOG... :strong:

neću previše pričat o njemu jer je dovoljno reč samo ovu stvar... Čovjek je dva puta za redom izabran za najboljeg i najmaštovitijeg driblera u brazilskoj malonogometnoj prvoj ligi, ligu koja je po gledanosti jača od hnl-a... ej Brazilska liga, najbolji, najjači dribler... :strong: ...CAR

diablo... kaj nije prijenos malonogometne lige subotom na otv-u... :rolleyes:

·
Registered
36,109 Posts
da da, imam prijatelja koji je igrao za reprezentaciju makedonije, u kvalifikacijama su imali nas.

Imao je zadatak da cuva samo Tomicica...Tomicic je odigrao 10 minuta, zabio dva komada a hr dobila 3-1 u Skopju.

Kaze taj baci ti laznjak da te izbije iz tenisica, na koljenima ostavlja po trojicu u jednom napadu...

·
Registered
1,287 Posts
JAMAICA said:
diablo... kaj nije prijenos malonogometne lige subotom na otv-u... :rolleyes:
E sad si me izbacio iz takta.. ma mislim da je bilo na Z1 i to u nedjelju, 100%.

Znam da sam se oporavljao od subotnjeg izlaska - poceo cugat od pola 1 iz ocaja kad poceli cajke pustat.. :howler:

1 - 15 of 15 Posts