Xtratime Community banner

1 - 4 of 4 Posts

·
Registered
Joined
·
220 Posts
Discussion Starter #1
I'm trying to compile as many football anthems as I can, for a website to be opened in the near future. If you could provide me with club songs, it would be much appreciated. If possible, I'd like them in the original language and English translation, though if a translation isn't possible, that's fine too - the original language will suffice. Any club, any division is welcome - the more, the better! Post them here, or PM me with them. Thanks!
 

·
Registered
Joined
·
1,301 Posts
Lech Poznan fans songs with some audio files.

The club's anthem " W gore serca", on the "Yellow submarine" melody:

1. Ludzi tłum przez miasto gna,
Kiedy Lech mecz swój gra.
W kasach ścisk, biletów brak,
Stadion cały trzeszczy w szwach.

Chorus: W górę serca, niech zwycięża Lech,
Niech zwycięża Lech,
Niech zwycięża Lech (x2)

Sędzia już rozpoczął grę,
piłka znowu toczy się,
wnet z podania padnie strzał,
na trybunach radość, szał!

Chorus: ...

Gdy się mecz zakończy już,
Puste bramy zamknie stróż,
Tylko jeszcze długo w noc,
Będzie brzmiał kibica głos!
 

·
Registered
Joined
·
14,901 Posts
Song of Gornik Zabrze fans

Zabrzańskie gwiazdy się mienią, Ukryte talenty drzemią. Nasz Górnik to wiara, w nas siłę wyzwala, Do Mistrza wskazuje drogę. Nasz Górnik to wiara, w nas siłę wyzwala, Do Mistrza wskazuje drogę.

ref. Górniku Zabrze klubie ty nasz Najlepszych kibiców w całym świecie masz. Nigdy, przenigdy nie bedziesz sam, Bo ja Cię zawsze w pamięci mam. Nigdy, przenigdy nie bedziesz sam, Bo ja Cię zawsze w pamięci mam.

Kolejny mecz znów wygramy, O Bolku wciąż pamiętamy. Górnika kochamy, co mamy oddamy W obronie klubu staniemy. Górnika kochamy, co mamy oddamy W obronie klubu staniemy.

ref. Górniku Zabrze klubie ty nasz Najlepszych kibiców w całym świecie masz. Nigdy, przenigdy nie bedziesz sam, Bo ja Cię zawsze w pamięci mam. Nigdy, przenigdy nie bedziesz sam, Bo ja Cię zawsze w pamięci mam..Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten stadion, gdzie jest ta drużyna co kocham ją, znalazłem Górnika, znalazłem go, znalazłem drużynę co kocham ją, hej sialala, hej sialala, hej sialala znalazłem drużynę co kocham ją.

K ! - S ! - KSG - KS Górnik Zabrze !!!

Czternaście razy mistrza już miałeś drużyno, nasza kochano Górnikiem Zabrze zwano, w tym roku znowu mistrza zdobędziesz i już piętnaście tytułów mistrza Polski mieć będziesz.

Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze Górnika, zabrzańskiego fani. Kochamy Górnik, my kochamy Górnik, my kochamy Górnik ...

To my chłopcy z Górnika zna nas cała liga, za Górnik! , za nasz KS! , pójdziemy aż po życia kres.

Zabrze to miasto Polskie, Zabrze to miasto Śląskie, Zabrze miasto Górnicze, Zabrze na całe życie.

Wczoraj obiecałaś mi na pewno, że trzy punkty dzisiaj będą, więc my ufamy Ci, wiara nasza wiara niezachwiana bo jest w tobie zakochana, swoich kibiców masz. Hej hej Górnik ukochana ma drużyna wygrałaś byś ten mecz, ten ważny mecz.

Trójkolorowi! biało-niebiesko-czerwoni, trójkolorowi biało-niebiesko-czerwoni ...

Moje serce się raduje, Górnik Zabrze wygrał mecz, a ja za to się napije bo drużyną moją jest.

Serce moje płacze, Górnik Zabrze przegrał mecz, ale ja mu to wybaczę bo drużyną moją jest.

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Górnik! i na dobre i na złe. Cała Polska wzdłuż i wszerz śpiewa z nami tą pieśń że najlepszy w Polsce jest, Górnik Zabrze nasz KS!

W autobusie jest tłok, w tramwaju jest tłok, kibice na "Górnik" jadą. Zaśpiewam więc ja piosenkę Ci swą piosenkę o ukochanej ... A ja, ja, jaj do boju trójkolorowi, dwie bramki (ktos), dwie bramki (ktos) i Górnik jest mistrzem Polski.

W kasach już biletów brak, cały stadion pęka w szwach, sędzia już rozpoczął mecz Andrzej strzela bramka jest, w górę serca Górnik wygra mecz do zera, Górnik żegna dziś frajera, Górnik wygra mecz do zera.

Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud, zrób z Górnika mistrza, mistrzów zrób. My czekamy już pięćdziesiąt lat, a tu mistrza, mistrza brak, a gdy wreszcie puchar zrobisz ten, całe Zabrze oszaleje wnet, piwo strumieniami będzie lało się, piwo strumieniami będzie lało się.

Górniku Zabrze nasz, drużyno Śląskich miast, śpiewajmy wszyscy wraz do boju marsz.

W pewnym Śląskim mieście gdzie najlepsze piwo jest, jest taka drużyna co się Górnik Zabrze zwie. O Górniku, o Górniku ty strzeliłeś bramek sto, tyś najlepszy jest na świecie, jeszcze jedną bramkę strzel.

Czternaście razy mistrza już miałeś drużyno, nasza kochano Górnikiem Zabrze zwano, w tym roku znowu mistrza zdobędziesz i już piętnaście tytułów mistrza Polski mieć będziesz.

Bramkę strzel, bramkę strzel nasz K-esie, bo ta bramka zwycięstwo przyniesie. (x2)

Biało - niebiesko - czerwono się mieni to Górnika Zabrze znak, jego kibice są niezwyciężeni boi się nas cały świat, boją się nas kibice Angielscy, boją się nas także Holenderscy, o Górnik, Górniku, Górniku ty najlepszych kibiców w Polsce masz.

Górniku jesteśmy z tobą, nie opuścimy Cię, nigdy Cię nie zdradzimy bo my kochamy Cię lo lo lo lo lo ...

To my chłopcy z Górnika dla nas cała liga, za Górnik za nasz KS pójdziemy aż po życia kres.

Górnik Zabrze najwspanialej gra, Górnik Zabrze nasza drużyna, Górnik Zabrze drużyna marzeń, snów, Górnik Zabrze dzisiaj wygra znów, lo lo lo lo ...
 
1 - 4 of 4 Posts
Top