Xtratime Community banner

1 - 5 of 5 Posts

·
Registered
Joined
·
7,201 Posts
Discussion Starter #1
Bomba!

Rıza Çalımbay, A Milli Takım kadrosunda yer alan Rize’li Kürşat’ın önümüzdeki sezondan itibaren Beşiktaş formasını giyeceğini müjdeledi
25.03.2005


2005-2006 raporu
Rıza Çalımbay’ın dün Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısı sıradan bir basın toplantısı olmadı, genç teknik adam Siyah-Beyazlı taraftarları heyecanlandıracak transfer haberleri verdi: “Yeni takımı oluşturmak için çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimizden beri listemizde bulunan oyuncuların maçlarını seyrediyoruz. Pascal’ı izledik ve onun değişik bir stili olduğunu gördük. Ama hiçkimseye bu transferi gerçekleştirdik demedik. Zaten şu anda takımdan gidecek ve kalacak oyuncular bile belli değil...”

Carew, Tandoğan, Ersen
“Carew Trabzon maçı öncesi yanıma gelerek hazır olmadığını söyledi. Milli takımında oynamasını ben istedim. Sonuçta maç oynayarak geri dönecek. Ağrıları devam etseydi milli takıma da gitmeyecekti. Trabzon maçında biz onu kullansaydık belki 1 veya 1.5 ay daha takımdan ayrı kalacaktı. Carew hiçbir yere gidemez. Bu takıma yarar sağlayacaktır. Zaten sözleşmesi de devam ediyor. Kürşat, gelecek sezondan itibaren Beşiktaş’ın sözleşmeli futbolcusudur. Ali Tandoğan ve Ersen Martin’de kesin birşey yok. Ali’nin sözleşmesinin bitmesi bizim için bir avantaj...”

Maç kazandıracak yabancılar
“Pascal’ı izlerken Galatasaray’ın onunla görüştüğünden ve söz aldığından haberim yoktu. Fransa’da başka oyuncular da izledim. Takımın dengesini bozmadan, Beşiktaş’a layık oyuncular alacağız. Alacağımız yabancılar yedek kalmayacak, bize maç kazandıracak oyuncular olacak. Taraftarlarımız bu oyuncuları gördüklerinde ‘Bizde böyle bir oyuncu var’ diyerek İnönü’den memnun ayrılacak. Kesinlikle sil baştan bir takım yaratmayacağız. Sadece kilit bölgelere takviye yapacağız. Fran’a formayı ben vermeyeceğim, o alacak. Bu hafta onun için çok önemli.”

Fanatik
 

·
Registered
Joined
·
7,201 Posts
Discussion Starter #2
I personally think BJK dont need him, they have a lot of good defenders like Toraman, Cagdas, Gokhan Zan coming back next season, you guys still have Ronaldo right?

You also have M Dogan as back up...

and maybe some more I cant remember.

Riza bough him, he knew him from his time at Rize...

Hayirlisi insallah
 

·
*the drum drum*
Joined
·
42,903 Posts
He's a solid player, but he's one dirty sob..

He's the type who takes passion way over the line. And he doesn't know what he's doing either..
I remember once after a disgusting display of player slapping, referee harrassing and pushing, he came out (after huge criticism from all corners, even his own club) on TV and defended his actions saying "I have to protect my teammates because I'm captain! I stand by everything I done!"..

Great for the team cause, but jeez, relax a little..
 

·
Registered
Joined
·
4,773 Posts
Ehhh I dunno why there is a new thread about this RUMOR. Nothing has been finalized with Kursat yet.

I think it was uneccesary to open a new thread concerning this matter. There is a RUMOR thread which was established for news like this. I think anyone who follows Turkish soccer knows how the media circus is with their news.
 
1 - 5 of 5 Posts
Top