Xtratime Community banner

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 1934 Posts

·
Registered
Joined
·
7,730 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Armenia. Premier League 2014/2015 / Հայաստան. Բարձրագույն խումբ 2014/2015

ՀՀ ֆուտբոլի Բարձրագույն խմբի առաջնության խաղացանկ



Առաջին շրջան

Առաջին Տուր
Կիլիկիա - Գանձասար Երևան («Հրազդան» մարզադաշտ) 28/03/2010 15:00
Շիրակ - Փյունիկ (Գյումրի Քաղաքային մարզադաշտ) 27/03/2010 15:00
Միկա - Բանանց (Երևան, «Միկա») 28/03/2010 15:00
Իմպուլս - Ուլիս (Դիլիջան քաղաքային) 27/03/2010 15:00

Երկրորդ Տուր
Գանձասար - Ուլիս (Կապան «Գանձասար») 02/04/2010 16:00
Բանանց Իմպուլս Երևան «Հանրապետական» 03/04/2010 16:00
Փյունիկ Միկա Երևան «Հանրապետական» 02/04/2010 16:00
Կիլիկիա Շիրակ Երևան «Հրազդան» 03/04/2010 16:00




Երրորդ Տուր
Շիրակ - Գանձասար (Գյումրի քաղաքային) 11/04/2010 16:00
Միկա - Կիլիկիա (Երևան «Միկա») 11/04/2010 16:00
Իմպուլս - Փյունիկ (Դիլիջան քաղաքային) 10/04/2010 16:00
Ուլիս - Բանանց (Երևան «Հրազդան») 10/04/2010 16:00

Չորրորդ Տուր
Գանձասար - Բանանց (Կապան «Գանձասար») 17/04/2010 16:00
Փյունիկ - Ուլիս (Երևան «Հանրապետական») 17/04/2010 16:00
Կիլիկիա - Իմպուլս (Երևան «Հրազդան») 17/04/2010 16:00
Շիրակ - Միկա (Գյումրի քաղաքային) 17/04/2010 16:00




5-րդ Տուր
Միկա - Գանձասար (Երևան «Միկա») 25/04/2010 17:00
Իմպուլս - Շիրակ (Դիլիջան քաղաքային) 25/04/2010 17:00
Ուլիս - Կիլիկիա (Երևան «Հրազդան») 25/04/2010 17:00
Բանանց - Փյունիկ (Երևան «Հանրապետական») 25/04/2010 17:00

6-րդ Տուր
Գանձասար - Փյունիկ (Կապան «Գանձասար») 01/05/2010 17:00
Կիլիկիա - Բանանց (Երևան «Հրազդան») 01/05/2010 17:00
Շիրակ - Ուլիս (Գյումրի քաղաքային) 02/05/2010 17:00
Միկա - Իմպուլս (Երևան «Միկա») 02/05/2010 17:00

7-րդ Տուր*
Իմպուլս - Գանձասար (Դիլիջան քաղաքային) 07/05/2010 17:00
Ուլիս - Միկա (Երևան «Հրազդան») 08/05/2010 17:00
Բանանց - Շիրակ (Երևան «Հանրապետական») 08/05/2010 17:00
Փյունիկ - Կիլիկիա (Երևան «Հանրապետական») 07/05/2010 17:00

*- Գավաթի եզրափակիչի մասնակիցները խաղերը կանցկացնեն 24-25.05 (պահեստային օրերին)

Երկրորդ շրջան

8-րդ Տուր
Գանձասար Կիլիկիա Կապան «Գանձասար» 16/05/2010 18:00
Փյունիկ Շիրակ Երևան «Հանրապետական» 15/05/2010 18:00
Բանանց Միկա Երևան «Հանրապետական» 16/05/2010 18:00
Ուլիս Իմպուլս Երևան «Հրազդան» 15/05/2010 18:00

9-րդ Տուր
Ուլիս Գանձասար Երևան «Հրազդան» 29/05/2010 19:00
Իմպուլս Բանանց Դիլիջան քաղաքային 30/05/2010 19:00
Միկա Փյունիկ Երևան «Միկա» 29/05/2010 19:00
Շիրակ Կիլիկիա Գյումրի քաղաքային 30/05/2010 19:00

10-րդ Տուր
Գանձասար Շիրակ Կապան «Գանձասար» 05/06/2010 19:00
Կիլիկիա Միկա Երևան «Հրազդան» 06/06/2010 19:00
Փյունիկ Իմպուլս Երևան «Հանրապետական» 05/06/2010 19:00
Բանանց Ուլիս Երևան «Հանրապետական» 06/06/2010 19:00

11-րդ Տուր
Բանանց Գանձասար Երևան «Հանրապետական» 12/06/2010 19:00
Ուլիս Փյունիկ Երևան «Հրազդան» 13/06/2010 19:00
Իմպուլս Կիլիկիա Դիլիջան քաղաքային 13/06/2010 19:00
Միկա Շիրակ Երևան «Միկա» 12/06/2010 19:00

12-րդ Տուր
Գանձասար Միկա Կապան «Գանձասար» 19/06/2010 19:00
Շիրակ Իմպուլս Գյումրի քաղաքային 20/06/2010 19:00
Կիլիկիա Ուլիս Երևան «Հրազդան» 19/06/2010 19:00
Փյունիկ Բանանց Երևան «Հանրապետական» 20/06/2010 19:00

13-րդ Տուր
Փյունիկ Գանձասար Երևան «Հանրապետական» 26/06/2010 19:00
Բանանց Կիլիկիա Երևան «Հանրապետական» 27/06/2010 19:00
Ուլիս Շիրակ Երևան «Հրազդան» 27/06/2010 19:00
Իմպուլս Միկա Դիլիջան քաղաքային 26/06/2010 19:00

14-րդ Տուր
Գանձասար Իմպուլս Կապան «Գանձասար» 03/07/2010 19:00
Միկա Ուլիս Երևան «Միկա» 04/07/2010 19:00
Շիրակ Բանանց Գյումրի քաղաքային 04/07/2010 19:00
Կիլիկիա Փյունիկ Երևան «Հրազդան» 03/07/2010 19:00

Երրորդ շրջան

15-րդ Տուր
Կիլիկիա - Գանձասար (Երևան «Հրազդան») 31/07/2010 19:00
Շիրակ - Փյունիկ (Գյումրի քաղաքային) 31/07/2010 19:00
Միկա - Բանանց (Երևան «Միկա») 01/08/2010 19:00
Իմպուլս - Ուլիս (Դիլիջան քաղաքային) 01/08/2010 19:00

16-րդ Տուր
Գանձասար Ուլիս Կապան «Գանձասար» 07/08/2010 18:00
Բանանց Իմպուլս Երևան «Հանրապետական» 08/08/2010 18:00
Փյունիկ Միկա Երևան «Հանրապետական» 07/08/2010 18:00
Կիլիկիա Շիրակ Երևան «Հրազդան» 08/08/2010 18:00

17-րդ Տուր
Շիրակ - Գանձասար (Գյումրի քաղաքային) 14/08/2010 18:00
Միկա - Կիլիկիա (Երևան «Միկա»)14/08/2010 18:00
Իմպուլս - Փյունիկ (Դիլիջան քաղաքային) 15/08/2010 18:00
Ուլիս - Բանանց (Երևան «Հրազդան») 15/08/2010 18:00

18-րդ Տուր
Գանձասար - Բանանց (Կապան «Գանձասար») 22/08/2010 18:00
Փյունիկ - Ուլիս (Երևան «Հանրապետական») 22/08/2010 18:00
Կիլիկիա - Իմպուլս (Երևան «Հրազդան») 21/08/2010 18:00
Շիրակ - Միկա (Գյումրի քաղաքային) 21/08/2010 18:00

19-րդ Տուր
Միկա - Գանձասար (Երևան «Միկա») 28/08/2010 18:00
Իմպուլս - Շիրակ (Դիլիջան քաղաքային) 28/08/2010 18:00
Ուլիս - Կիլիկիա (Երևան «Հրազդան») 28/08/2010 18:00
Բանանց - Փյունիկ (Երևան «Հանրապետական») 28/08/2010 18:00

20-րդ Տուր
Փյունիկ - Գանձասար (Երևան «Հանրապետական») 11/09/2010 17:00
Կիլիկիա - Բանանց (Երևան «Հրազդան») 11/09/2010 17:00
Շիրակ - Ուլիս (Գյումրի քաղաքային) 11/09/2010 17:00
Միկա - Իմպուլս (Երևան «Միկա») 11/09/2010 17:00

21-րդ Տուր
Իմպուլս - Գանձասար (Դիլիջան քաղաքային) 18/09/2010 17:00
Ուլիս - Միկա (Երևան «Հրազդան») 19/09/2010 17:00
Բանանց - Շիրակ (Երևան «Հանրապետական») 19/09/2010 17:00
Փյունիկ - Կիլիկիա (Երևան «Հանրապետական») 18/09/2010 17:00

Չորրորդ շրջան

22-րդ Տուր
Գանձասար - Կիլիկիա (Կապան «Գանձասար») 26/09/2010 17:00
Փյունիկ - Շիրակ (Երևան «Հանրապետական») 27/09/2010 17:00
Բանանց - Միկա (Երևան «Հանրապետական») 28/09/2010 17:00
Ուլիս - Իմպուլս (Երևան «Հրազդան») 26/09/2010 17:00

23-րդ Տուր
Ուլիս Գանձասար (Երևան «Հրազդան») 03/10/2010 16:00
Իմպուլս - Բանանց (Դիլիջան քաղաքային) 02/10/2010 16:00
Միկա - Փյունիկ (Երևան «Միկա») 02/10/2010 16:00
Շիրակ - Կիլիկիա (Գյումրի քաղաքային) 03/10/2010 16:00

24-րդ Տուր
Գանձասար - Շիրակ (Կապան «Գանձասար») 17/10/2010 15:00
Կիլիկիա - Միկա (Երևան «Հրազդան») 16/10/2010 15:00
Փյունիկ - Իմպուլս (Երևան «Հանրապետական») 17/10/2010 15:00
Բանանց - Ուլիս (Երևան «Հանրապետական») 16/10/2010 15:00

25-րդ Տուր
Բանանց - Գանձասար (Երևան «Հանրապետական») 23/10/2010 15:00
Ուլիս - Փյունիկ (Երևան «Հրազդան») 23/10/2010 15:00
Իմպուլս - Կիլիկիա (Դիլիջան քաղաքային) 23/10/2010 15:00
Միկա - Շիրակ (Երևան «Միկա») 23/10/2010 15:00

26-րդ Տուր
Գանձասար - Միկա (Կապան «Գանձասար»)31/10/2010 14:00
Շիրակ - Իմպուլս (Գյումրի քաղաքային) 31/10/2010 14:00
Կիլիկիա - Ուլիս (Երևան «Հրազդան») 31/10/2010 14:00
Փյունիկ - Բանանց (Երևան «Հանրապետական») 31/10/2010 14:00

27-րդ Տուր
Գանձասար - Փյունիկ (Կապան «Գանձասար») 06/11/2010 14:00
Բանանց - Կիլիկիա (Երևան «Հանրապետական») 06/11/2010 14:00
Ուլիս Շիրակ (Երևան «Հրազդան») 06/11/2010 14:00
Իմպուլս - Միկա (Դիլիջան քաղաքային) 06/11/2010 14:00

28-րդ Տուր
Գանձասար - Իմպուլս (Կապան «Գանձասար») 14/11/2010 14:00
Միկա - Ուլիս (Երևան «Միկա») 14/11/2010 14:00
Շիրակ - Բանանց (Գյումրի քաղաքային) 14/11/2010 14:00
Կիլիկիա - Փյունիկ (Երևան «Հրազդան») 14/11/2010 14:00
 

·
Registered
Joined
·
1,405 Posts
Good i am glad they got one in there. I guess they suck though caus i never hear of them. Do you guys think our league is progressing better then our nt or is it the other way around?
 

·
Registered
Joined
·
2,980 Posts
Shirak is a very old team and has the second highest number of championships (3) after Pyunik. They were one of the better teams in the league prior to the last 5-6 years.
 

·
Registered
Joined
·
7,730 Posts
Discussion Starter #9
Առաջնությանը տարբերանշանը հաստատվեց

Հաստատվել է Հայաստանի Բարձրագույն խմբի 19-րդ առաջնության տարբերանշանը:

 

·
Registered
Joined
·
2,980 Posts
lol at least they got the order of the colors right this time, but it looks like something some 15 year old could put together in photoshop in about 30 minutes
 

·
Registered
Joined
·
6,454 Posts
So it begins...

FT' Shirak 0-3 Pyunik
GOALS
Albert Tadevosyan (Pyunik) 4'
Markos (Pyunik) 29'
Vahagn Minasyan (Pyunik) 71'

Missed Penalty: Sargis Hovsepyan (Pyunik) 41'


FT' Impuls 0-3 Ulysses
GOALS
Artem Adamyan (Ulysses) 11'
Gaga Tbiliashvili (Ulysses) 29'
Gaga Tbiliashvili (Ulysses) 52'
 

·
Registered
Joined
·
2,980 Posts
So it begins...

FT' Shirak 0-3 Pyunik
GOALS
Albert Tadevosyan (Pyunik) 4'
Markos (Pyunik) 29'
Vahagn Minasyan (Pyunik) 71'

Missed Penalty: Sargis Hovsepyan (Pyunik) 41'


FT' Impuls 0-3 Ulysses
GOALS
Artem Adamyan (Ulysses) 11'
Gaga Tbiliashvili (Ulysses) 29'
Gaga Tbiliashvili (Ulysses) 52'
Damn, some bad results.
 

·
Registered
Joined
·
8,015 Posts
ARMENIA: Premier League standing

12:00 FT ' Kilikia 3 : 1 Gandzasar h2h

9' Arthur Qocharyan (m.pen)
25' Arsen Avetisyan
Sargis Movsisyan 48'
Tigran Gharabaghtsyan 67'
Hovhannes Mnatsakanyan 82'


12:00 FT ' Mika 4 : 0 Banants h2h

Narek Beglaryan 48'
Alex 58'
Ferreira De Oliveira Ednei 69'
Midaugas Grigarevicius 89'
 
1 - 20 of 1934 Posts
Status
Not open for further replies.
Top