Xtratime Community banner
1 - 20 of 36 Posts

·
*the drum drum*
Joined
·
43,920 Posts
They've been doing that for years.

It's not about any form of conspiracy, just to make the referee look right. So you'll watch a match and they'll do it twice, once for one team and the next time for the other. But of course, these guys will only use those in favour of Fener to make their point.

I remember watching one match where the offside line was actually moving when they done the freeze frame. I swear, they put the line on straight and the guy was onside so they twisted the angle until he was offside!
 

·
Registered
Joined
·
12,992 Posts
"İnönü'yü unutamam"

Portekiz'in Record Gazetesi, iki yıl üst üste (Beşiktaş ve Fenerbahçe) Türkiye'de Şampiyonlar Ligi maçlarına çıkan Portolu futbolculara, “Karşılaştığınız rakipler arasında hangi seyirci daha radikaldi?” sorusunu yöneltti, cevap ilginç ve çok netti: Beşiktaş İnönü Stadı.

Portolu futbolcular, Beşiktaş’ın dünyanın en ateşli taraftarına sahip olduğunu belirterek, aynı coşku ve baskıyı Fenerbahçe’de göremediklerini ifade ettiler.

Portekiz ekibinin oyuncularından Lisandro Lopez, daha da ileri giderek siyah-beyazlılara övgüler yağdırdı. Arjantinli futbolcu, “Ben, ülkem de dahil, Güney Amerika’nın tüm önemli statlarında futbol oynadım. Ama Porto’nun Beşiktaş ile İnönü’de oynadığı karşılaşmayı asla unutamam. Stadın bir an üzerimize geldiğini hissettik” dedi. Lisandro Lopez, “Stada ayak bastığımızda gürültüden kulaklarımız tıkanmıştı. Beşiktaş’ı sahada oynatan sanki seyirciydi. İnanılmaz anlar yaşadım. Bunu söylerken bile tüylerim diken diken oluyor” sözleriyle siyah-beyazlı taraftara, 10 üzerinden 10 verdiklerini ifade etti.

Lopez, Beşiktaş taraftarını, “Sanki içlerindeki şeytanı çıkarmak için trans halindeymiş izlenimini veriyorlardı” yorumunu yaptı.

Kaynak : Milliyet
Great atricle, just proves that Besiktas fans are one of the best, if not THE best in the entire world when it comes to creating crazy atmospheres. I know Ali Sami Yen made alot of name during the CL years of Galatasaray but that atmosphere's not even the half of what BJK showed in the Liverpool-game for example.

I'm really looking forward to the CL games of BJK in Inonu next season, if they make it to the CL that is.
 

·
Registered
Joined
·
9,078 Posts
Discussion Starter · #16 ·


Forzabeşiktaş.com sitesinde yer alan haberde Beşiktaş'ın şampiyon olması halinde tüm Türkiye'yi büyük bir şölenin beklediği mesajı veriliyor. Şampiyonluğu sabırsızlıkla bekleyen Siyah-Beyazlılar, cumartesiyi pazara bağlayan gece 24.00 - 01.00 sıralarında Atatürk Hava Limanı'na inecek olan Beşiktaş takımını karşılayacak. Pazar günü ise saat 14.00'da Ümraniye'den hareket edecek üstü açık otobüste bulunacak olan futbolcuları Barbaros Bulvarı'nda karşılayacak olan taraftarlar, takıma stada kadar eşlik edecek. Taraftarların buluştuğu internet sitesinde Atatürk Hava Limanı'nda Pascal Nouma'dan sonra en büyük kalabalığın olacağı bildirildi.

Sitede son olarak takıma verilen mesajda şunlar yazıyor;
 
1 - 20 of 36 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top