Caribbean Cup 2010 - Xtratime Community
 
LinkBack Thread Tools Rate Thread Display Modes
post #1 of 15 (permalink) Old July 7th, 2010, 06:30 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Caribbean Cup 2010



Caribbean cup to start August 18

Caribbean qualifying for the CONCACAF Gold Cup will open August 18 in Antigua and Puerto Rico and finish with the Digicel Caribbean Championship final in Martinique on November 28, the CFU announced Tuesday.

Sixteen teams will open the competition in four groups of four at Puerto Rico, Antigua & Barbuda, Barbados and the Dominican Republic with the group winners and two best runners-up advancing to a second round.

They will join second-round hosts Guyana, Grenada and Guadeloupe as well as seeded sides Netherlands Antilles, eight-time champion Trinidad & Tobago and Haiti in three groups of four, from which the winners and runners-up will qualify for a final group stage.

Martinique and defending champion Jamaica will enter in the third round beginning November 19 in Martinique, making two groups of four that will produce four semifinalists -- the Caribbean representatives to next year's Gold Cup.

FIRST ROUND
Group A: Anguilla, Bahamas, Cayman Islands Puerto Rico
At Bayamon, Puerto Rico


Wednesday, August 18
Bahamas vs. Cayman Islands
Puerto Rico vs. Anguilla

Friday, August 20
Cayman Islands vs. Anguilla
Puerto Rico vs. Bahamas

Sunday, August 22
Anguilla vs. Bahamas
Puerto Rico vs. Cayman Islands

Group B: Antigua & Barbuda, Cuba, Saint-Martin, Suriname
At St. John's, Antigua


Wednesday, August 18
Suriname vs. Cuba
Antigua & Barbuda vs. Saint-Martin

Friday, August 20
Saint-Martin vs. Suriname
Antigua & Barbuda vs. Cuba

Sunday, August 22
Cuba vs. Saint-Martin
Antigua & Barbuda vs. Suriname

Group C:
Barbados, British Virgin Islands, St. Lucia, St. Vincent & the Grenadines
At Bridgetown, Barbados


Wednesday, October 6
St. Vincent & the Grenadines vs. St. Lucia
Barbados vs. British Virgin Islands

Friday, October 8
British Virgin Islands vs. St. Vincent & the Grenadines
Barbados vs. St. Lucia

Sunday, October 10
St. Lucia vs. British Virgin Islands
Barbados vs. St. Vincent & the Grenadines

Group D: Dominica, Dominican Republic, Montserrat, St. Kitts & Nevis
At Santo Domingo, Dominican Republic


Wednesday, October 6
St. Kitts & Nevis vs. Dominica
Dominican Republic vs. Montserrat

Friday, October 8
Montserrat vs. St. Kitts & Nevis
Dominican Republic vs. Dominica

Sunday, October 10
Dominica vs. Montserrat
Dominican Republic vs. St. Kitts & Nevis

SECOND ROUND
Group E: Group A winner, Group B winner, Guyana, Netherlands Antilles
At Providence, Guyana


Wednesday, October 20
Netherlands Antilles vs. Group A winner
Guyana vs. Group B winner

Friday, October 22
Group B winner vs. Netherlands Antilles
Guyana vs. Group A winner

Sunday, October 24
Group A winner vs. Group B winner
Guyana vs. Netherlands Antilles

Group F: Group C Winner, best first-round runner-up, Grenada, Trinidad & Tobago
At St. George's, Grenada


Wednesday, October 20
Trinidad & Tobago vs. Group C winner
Grenada vs. best first-round runner-up

Friday, October 22
Best first-round runner-up vs. Trinidad & Tobago
Grenada vs. Group C winner

Sunday, October 24
Group C winner vs. best first-round runner-up
Grenada vs. Trinidad & Tobago

Group G: Group D winner, second-best first-round runner-up, Guadeloupe, Haiti
At Basse-Terre, Guadeloupe


Wednesday, November 3
Haiti vs. Group D winner
Guadeloupe vs. second-best first-round runner-up

Friday, November 5
Second-best first-round runner-up vs. Haiti
Guadeloupe vs. Group D winner

Sunday, November 7
Group D winner vs. second-best first-round runner-up
Guadeloupe vs. Haiti

THIRD ROUND
Group H: Group E winner, Group F runner-up, Group G winner, Jamaica
At Riviere-Pilote, Martinique


Friday, November 19
Group E winner vs. Group G winner
Jamaica vs. Group F runner-up

Sunday, November 21
Group F runner-up vs. Group E winner
Jamaica vs. Group G winner

Tuesday, November 23
Group G winner vs. Group F runner-up
Jamaica vs. Group E winner

Group I: Group F winner, Group E runner-up, Group G runner-up, Martinique
At Fort-de-France, Martinique


Saturday, November 20
Group F winner vs. Group E runner-up
Martinique vs. Group G runner-up

Monday, November 22
Group G runner-up vs. Group F winner
Martinique vs. Group E runner-up

Wednesday, November 24
Group E runner-up vs. Group G runner-up
Martinique vs. Group F winner

SEMIFINALS
At Fort-de-France, Martinique

Friday, November 26
Group H winner vs. Group I runner-up
Group H runner-up vs. Group I winner

FINALS
At Fort-de-France, Martinique

Sunday, November 28
Third-Place
Semifinal losers

CHAMPIONSHIP
Semifinal winners
Andor is offline  
Sponsored Links
Advertisement
 
post #2 of 15 (permalink) Old August 5th, 2010, 08:59 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Typical Caribbean planning The Bahamas have withdrawn from the Caribbean cup and Guadeloupe seems to have problems with hosting games. As a result of that the entire cup schedule has been rescheduled.

Quote:
Stage 1

Group A (Oct 6. - 10.)

Puerto Rico (host)
St Martin
Cayman Isl
Anguilla

Group B ( Oct 6. -10.)

Barbados (host)
St Vincent
St Kitts/Nevis
Montserrat

Group C (Oct 13. -17.)

Suriname (host)
St. Lucia
Neth Antilles
Guyana

Group D (Oct 13. - 17)

Dominican Rep (Host)
British Virgin Isl
Dominica

-----------------------------

Stage 2

Group E (Oct 22.-26.)

Grenada (host)
Guadeloupe
Winner Group A
Winner Group B

Group F ( Nov 2.-6.)

T & T (Host)
Haiti
Winner C
Second placed team

Group G (Nov 10. - 14.)

Antigua & Barbuda (host)
Cuba
Winner D
Second placed team


The Tournament, which will be played in 8 venues across the region, kicks off with 15 teams in Stage I. The best six teams of the first stage qualify to the second round where they join DCC 2008 semifinalists, Grenada, Cuba and Guadeloupe as well as three other top regional teams; Trinidad & Tobago, Antigua & Barbuda and Haiti.

The Tournament Finals will be held in Martinique where qualified teams will meet the host’s national team or 2008’s defending champion, Jamaica in a group stage before moving on to the Semifinals and Final.
Andor is offline  
post #3 of 15 (permalink) Old October 7th, 2010, 15:36 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Group A final standings
Puerto Rico  	PR  	3  	3  	0  	0  	9
Cayman Islands 	CM 	3 	1 	1 	1 	4
Anguilla 	AI 	3 	1 	2 	0 	3
Saint-Martin 	SM 	3 	0 	2 	1 	1


SM      Saint-Martin      1 - 1      Cayman Islands      CM
PR     Puerto Rico     3 - 1     Anguilla     AI
CM     Cayman Islands     4 - 1     Anguilla     AI
PR     Puerto Rico     2 - 0     Saint-Martin     SM
AI     Anguilla     2 - 1     Saint-Martin     SM
PR     Puerto Rico     2 - 0     Cayman Islands     CM
Andor is offline  
 
post #4 of 15 (permalink) Old October 12th, 2010, 08:06 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Group B final standings
SK  	Saint Kitts and Nevis  	3  	1  	0  	2  	6  	2  	4  	5
SV 	Saint Vincent 	3 	1 	0 	2 	8 	1 	7 	5
BB 	Barbados 	3 	1 	0 	2 	6 	1 	5 	5
MS 	Montserrat 	3 	0 	3 	0 	0 	16 	-16 	0

BB  	Barbados  	1 - 1  	Saint Kitts and Nevis  	SK
SV 	Saint Vincent 	7 - 0 	Montserrat 	MS
MS 	Montserrat 	0 - 5 	Barbados 	BB
SV 	Saint Vincent 	1 - 1 	Saint Kitts and Nevis 	SK
SK 	Saint Kitts and Nevis 	4 - 0 	Montserrat 	MS
SV 	Saint Vincent 	0 - 0 	Barbados 	BB
Andor is offline  
post #5 of 15 (permalink) Old October 18th, 2010, 07:57 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Group C final standings
GU  	Guyana  	3  	3  	0  	0  	6  	2  	4  	9
SR 	Suriname 	3 	2 	1 	0 	4 	4 	0 	6
SL 	Saint Lucia 	3 	0 	2 	1 	3 	5 	-2 	1
NW 	Netherlands Antilles 	3 	0 	2 	1 	5 	7 	-2 	1

GU  	Guyana  	1 - 0  	Saint Lucia  	SL
SR 	Suriname 	2 - 1 	Netherlands Antilles 	NW
NW 	Netherlands Antilles 	2 - 3 	Guyana 	GU
SR 	Suriname 	2 - 1 	Saint Lucia 	SL
SL 	Saint Lucia 	2 - 2 	Netherlands Antilles 	NW
SR 	Suriname 	0 - 2 	Guyana 	GU
Andor is offline  
post #6 of 15 (permalink) Old October 18th, 2010, 08:00 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Group D final standings
DM  	Dominica  	2  	2  	0  	0  	11  	0  	11  	6
DR 	Dominican Republic 	2 	1 	1 	0 	17 	1 	16 	3
BV 	British Virgin Islands 	2 	0 	2 	0 	0 	27 	-27 	0

DR  	Dominican Republic  	17 - 0  	British Virgin Islands  	BV
BV 	British Virgin Islands 	0 - 10 	Dominica 	DM
DR 	Dominican Republic 	0 - 1 	Dominica 	DM
Andor is offline  
post #7 of 15 (permalink) Old October 18th, 2010, 08:05 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
The top two second place sides from Groups A, B, and C will advance to Qualifying Stage Two, and these are Suriname and Saint Vincent.

Qualifying Group Stage Two
The 2nd through 7th ranked teams from the 2008 tournament (Jamaica, the 2008 winner, qualified directly to the final round) are automatically qualified for this round: Antigua and Barbuda, Cuba, Grenada, Guadeloupe, Haiti, and Trinidad and Tobago. The three group winners along with the three second-place teams will qualify for the Final Tournament.

Group E
Played in Grenada from October 22–26.
Code:
GR      Grenada      0      0      0      0      0      0      0      0
GD     Guadeloupe     0     0     0     0     0     0     0     0
SK     Saint Kitts and Nevis     0     0     0     0     0     0     0     0
PR     Puerto Rico     0     0     0     0     0     0     0     0

Oct/22      SK      Saint Kitts and Nevis      17:00      Guadeloupe      GD
Oct/22     GR     Grenada     19:00     Puerto Rico     PR
Oct/24     GD     Guadeloupe     17:00     Puerto Rico     PR
Oct/24     GR     Grenada     19:00     Saint Kitts and Nevis     SK
Oct/26     PR     Puerto Rico     17:00     Saint Kitts and Nevis     SK
Oct/26     GR     Grenada     19:00     Guadeloupe     GD
Group F
Played in Trinidad and Tobago from November 2–6.

Code:
TT      Trinidad and Tobago      0      0      0      0      0      0      0      0
HT     Haiti     0     0     0     0     0     0     0     0
GU     Guyana     0     0     0     0     0     0     0     0
SV     Saint Vincent     0     0     0     0     0     0     0     0

Nov/02      HT      Haiti      17:00      Guyana      GU
Nov/02     TT     Trinidad and Tobago     19:00     Saint Vincent     SV
Nov/04     SV     Saint Vincent     17:00     Haiti     HT
Nov/04     TT     Trinidad and Tobago     19:00     Guyana     GU
Nov/06     GU     Guyana     16:30     Saint Vincent     SV
Nov/06     TT     Trinidad and Tobago     18:30     Haiti     HT
Group G
Played in Antigua and Barbuda from November 10–14.

Code:
AG      Antigua and Barbuda      0      0      0      0      0      0      0      0
CU     Cuba     0     0     0     0     0     0     0     0
DM     Dominica     0     0     0     0     0     0     0     0
SR     Suriname     0     0     0     0     0     0     0     0

Nov/10      CU      Cuba      17:30      Dominica      DM
Nov/10     AG     Antigua and Barbuda     19:30     Suriname     SR
Nov/12     SR     Suriname     17:30     Cuba     CU
Nov/12     AG     Antigua and Barbuda     19:30     Dominica     DM
Nov/14     DM     Dominica     17:30     Suriname     SR
Nov/14     AG     Antigua and Barbuda     19:30     Cuba     CU
Andor is offline  
post #8 of 15 (permalink) Old October 27th, 2010, 07:54 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Final standings Group E

GD 	Guadeloupe* 	3 	3 	0 	0 	8 	3 	5 	9
GR 	Grenada* 	3 	2 	1 	0 	5 	4 	1 	6
SK 	Saint Kitts and Nevis 	3 	1 	2 	0 	2 	4 	-2 	3
PR 	Puerto Rico 	3 	0 	3 	0 	3 	7 	-4 	0

SK 	Saint Kitts and Nevis 	1 - 2 	Guadeloupe 	GD
GR 	Grenada 	3 - 1 	Puerto Rico 	PR
GD 	Guadeloupe 	3 - 2 	Puerto Rico 	PR
GR 	Grenada 	2 - 0 	Saint Kitts and Nevis 	SK
PR 	Puerto Rico 	0 - 1 	Saint Kitts and Nevis 	SK
GR 	Grenada 	0 - 3 	Guadeloupe 	GD
Andor is offline  
post #9 of 15 (permalink) Old November 7th, 2010, 16:36 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Final standings Group F
TT 	Trinidad and Tobago* 	3 	3 	0 	0 	12 	3 	9 	9
GU 	Guyana* 	3 	1 	1 	1 	3 	2 	1 	4
HT 	Haiti 	3 	1 	1 	1 	3 	5 	-2 	4
SV 	Saint Vincent 	3 	0 	3 	0 	3 	11 	-8 	0

HT 	Haiti 	0 - 0 	Guyana 	GU
TT 	Trinidad and Tobago 	6 - 2 	Saint Vincent 	SV
SV 	Saint Vincent 	1 - 3 	Haiti 	HT
TT 	Trinidad and Tobago 	2 - 1 	Guyana 	GU
GU 	Guyana 	2 - 0 	Saint Vincent 	SV
TT 	Trinidad and Tobago 	4 - 0 	Haiti 	HT
Andor is offline  
post #10 of 15 (permalink) Old November 15th, 2010, 06:39 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Final standings Group G

CU 	Cuba* 	3 	1 	0 	2 	7 	5 	2 	5
AG 	Antigua and Barbuda* 	3 	1 	0 	2 	2 	1 	1 	5
SR 	Suriname 	3 	1 	1 	1 	9 	5 	4 	4
DM 	Dominica 	3 	0 	2 	1 	2 	9 	-7 	1

CU 	Cuba 	4 - 2 	Dominica 	DM
AG 	Antigua and Barbuda 	2 - 1 	Suriname 	SR
SR 	Suriname 	3 - 3 	Cuba 	CU
AG 	Antigua and Barbuda 	0 - 0 	Dominica 	DM
DM 	Dominica 	0 - 5 	Suriname 	SR
AG 	Antigua and Barbuda 	0 - 0 	Cuba 	CU
Andor is offline  
post #11 of 15 (permalink) Old November 15th, 2010, 06:42 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Final Tournament
The final round will be contested in Martinique from November 26 – December 5. It will consist of two groups of four, and the top two teams from each group will progress to the semifinals. Jamaica and Martinique automatically qualified for the final group stage as title holder and host, respectively.

Group H
Code:
 Trinidad and Tobago 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0
 Cuba 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0
 Martinique 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0
 Grenada 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0

26 November 2010
18:00 UTC−04:00
	Trinidad and Tobago  	v 	 Cuba 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
26 November 2010
20:30 UTC−04:00
	Martinique  	v 	 Grenada 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
28 November 2010
16:00 UTC−04:00
	Grenada  	v 	 Trinidad and Tobago 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
28 November 2010
18:30 UTC−04:00
	Martinique  	v 	 Cuba 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
30 November 2010
18:00 UTC−04:00
	Cuba  	v 	 Grenada 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
30 November 2010
20:30 UTC−04:00
	Martinique  	v 	 Trinidad and Tobago 	Stade Dillon, Fort-de-France
Group I
Code:
 Guyana 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0
 Guadeloupe 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0
 Jamaica 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0
 Antigua and Barbuda 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0 	0

27 November 2010
17:00 UTC−04:00
	Guyana  	v 	 Guadeloupe 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
27 November 2010
19:30 UTC−04:00
	Jamaica  	v 	 Antigua and Barbuda 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
29 November 2010
18:00 UTC−04:00
	Antigua and Barbuda  	v 	 Guyana 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
29 November 2010
20:30 UTC−04:00
	Guadeloupe  	v 	 Jamaica 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
1 December 2010
18:00 UTC−04:00
	Guadeloupe  	v 	 Antigua and Barbuda 	Stade Dillon, Fort-de-France
		
1 December 2010
20:30 UTC−04:00
	Guyana  	v 	 Jamaica 	Stade Dillon, Fort-de-France
Andor is offline  
post #12 of 15 (permalink) Old December 1st, 2010, 09:30 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Final standings Group H

Cuba* 	3 	2 	0 	1 	3 	0 	3 	7
Grenada* 	3 	1 	0 	2 	2 	1 	1 	5
Trinidad and Tobago 	3 	1 	2 	0 	1 	3 	-2 	3
Martinique 	3 	0 	2 	1 	1 	3 	-2 	1

TT 	Trinidad and Tobago 	0 - 2 	Cuba 	CU
MQ 	Martinique 	1 - 1 	Grenada 	GR
GR 	Grenada 	1 - 0 	Trinidad and Tobago 	TT
MQ 	Martinique 	0 - 1 	Cuba 	CU
CU 	Cuba 	0 - 0 	Grenada 	GR
MQ 	Martinique 	0 - 1 	Trinidad and Tobago 	TT


Cuba will play the runner up of Group I and Grenade will play the winner of Group I (Jamaica with the best chance).
Andor is offline  
post #13 of 15 (permalink) Old December 3rd, 2010, 18:39 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Code:
Final Standings Group I

JM 	Jamaica* 	3 	3 	0 	0 	9 	1 	8 	9
GD 	Guadeloupe* 	3 	1 	1 	1 	2 	3 	-1 	4
AG 	Antigua and Barbuda 	3 	1 	2 	0 	2 	4 	-2 	3
GU 	Guyana 	3 	0 	2 	1 	1 	6 	-5 	1

GU 	Guyana 	1 - 1 	Guadeloupe 	GD
JM 	Jamaica 	3 - 1 	Antigua and Barbuda 	AG
AG 	Antigua and Barbuda 	1 - 0 	Guyana 	GU
GD 	Guadeloupe 	0 - 2 	Jamaica 	JM
GD 	Guadeloupe 	1 - 0 	Antigua and Barbuda 	AG
GU 	Guyana 	0 - 4 	Jamaica 	JM


Semi-finals
Cuba v Guadeloupe
Jamaica v Grenada

All semi-finalists are qualified for the 2011 Gold Cup.
Andor is offline  
post #14 of 15 (permalink) Old December 5th, 2010, 18:20 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Semi-finals

Cuba 1 – 2 Guadeloupe



Jamaica 2 – 1 (a.e.t.) Grenada



Third Place Playoff

5 December 2010
Grenada v Cuba

Final

5 December 2010
Guadeloupe v Jamaica
Andor is offline  
post #15 of 15 (permalink) Old December 7th, 2010, 15:29 Thread Starter
First Place Winner, February 2013 XT Photo Contest
Xtratime Legend
 
Andor's Avatar
 
Join Date: 01 2005
Location: Katowice
Teams: In Immers we trust
Posts: 42,192
Third Place Playoff

Grenada 0 – 1 Cuba



Final

Guadeloupe 1 – 1 (a.e.t.) 4-5 (a.p.s) Jamaica


Jamaica have won their fifth Caribbean Cup in their history
Andor is offline  
Reply

Quick Reply
Message:
Options

Register Now



In order to be able to post messages on the Xtratime Community forums, you must first register.
Please enter your desired user name, your email address and other required details in the form below.

User Name:
Password
Please enter a password for your user account. Note that passwords are case-sensitive. Try to avoid choosing short (like '1'), simple (like 'abcd') and easy to guess passwords (like a name of your favorite team, player, etc)! Complex and long enough passwords, that consists of random string of alphabet and numerical characters, are almost impossible to be stolen and misused.

Password:


Confirm Password:
Email Address
Please enter a valid email address for yourself.

Email Address:
OR

Log-in











Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Show Printable Version Show Printable Version
Email this Page Email this Page
Display Modes Rate This Thread
Linear Mode Linear Mode
Rate This Thread:



Posting Rules  
You may post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are On
Pingbacks are On
Refbacks are On

 
For the best viewing experience please update your browser to Google Chrome