OT Andy, DA - Xtratime Community

LinkBack Thread Tools Display Modes
post #1 of 5 (permalink) Old October 29th, 2004, 12:16 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

OT Andy, DA

Käisin täna raamatupoes ja ostsin D.Adamsi ingliskeelse versiooni neist neljast osast kokku (kuna mul esimest eestikeelset ei ole ja pole ka kaubandusest leidnud) Neljanda osa käki suutis natuke korvata ingliskeelse oma eessõna, mida eesti keeles polnud. Mõningad aastad tagasi käisin koos oma mehega Viinis Donasturmis, mis on täiega turistilõks ja sa lihtsalt pead natuke aega sabas seisma koos miljonite itaalastega, aga see on üleelatav.See on üks restoran, mis asub nii 150 m kõrgusel ja see pöörleb vaikselt ümber oma telje, nii et saad näha kogu linna, mis pimeduses on üks vägev vaatepilt.Kujuta nüüd siis ette, et kui sa oled kerges pohmellis ja su ümber on sadu välismaalasi ja resto pöörleb pimeduses, siis kõik see kokku annab efekt, et "sööge natuke ja siis hiljem universum plahvatab teie meeleheaks". Ütlesin seda ka oma mehele, kes väitis, et, et see pole ka ime, sest DA hakkaski just seal kohas seda sarja kirjutama.Eessõna kirjedabki neid ajendeid, kuidas ja miks DA hakkas kirjutama.Ja kui kunagi Viini satud, käi ka seal tornis ära.
Ja lõpuks, kui poest tagasi jõudsin ja hakkasin värsket lehte lugema, nägin reklaami, et viies osa on eesti keeles ilmunud. Aga poes veel ei olnud. Kui kunagi läbi loed (enne mind) võiksid öelda, kas oli sama jama, kui neljas.
kat is offline  
Sponsored Links
Advertisement

post #2 of 5 (permalink) Old October 31st, 2004, 15:18
1st Tier Poster
Xtratime Legend

Andy Christ's Avatar

Teams: Estonia
Quote:
Originally Posted by kat
Eessõna kirjedabki neid ajendeid, kuidas ja miks DA hakkas kirjutama.
Mis need ajendid siis olid? Peale selle, et pappi oli vaja...

Big games are easy than the other games, unfortunately. Every times we have the control the games, under the control the games, during the games we had the some possibilities, some big chances, some big okazyons, something like that but what can I do, sometimes? And….it’s the football, that’s the football, something happened. Everything is something happened. - Fatih Terim
Andy Christ is offline  
post #3 of 5 (permalink) Old November 1st, 2004, 06:40 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

Eks see papp ikka oli. Ta on kraadi saanud Cambrigdeis (vist) inglise keele ja kirjanduse alal ja nagu ma aru saan, siis sellised kõik kirjutavad.Ja nagu ikka, käis ka tema tudengina seljakotiga Euroopas rändamas, kaasas sellised raamatud, et kuida 5 dollariga päevas hakkama saada, või kui sul selliseid finatse pole, siis ilma. Oli ta parasjagu (vist) Innsbruckis ühel õhtul ja üritas endale öömaja leida. Ainult et iga inimene, kelle poole ta pöördus, osutus kurdiks ja tummas (neljas ka pimedaks). Ta hakkas juba arvama, et austerlased ongi sellised või et ta hakkab mõistust kaotama, kui selgus, et seal peeti mingit tummade-kurtide aastakoosolekut. Aga sealt hakkaski idanema idee, kuidas üks tulnukas või siis inimene (nt Artur Dent) võiks end tunda kuskil mujal.
Mina saan selle tunde kätte, kui ma suviti käin kuskil Viini poes tavalises suveriietuses( ehk siis lühikesed püksid-seelik) ja minu ümber on ainult karjade (perekondade) viisi nendesse mustadesse ürpidesse riietetud mosleminaised või sarides hindud. Aga kuna linnas on tõsiselt kuum, siis ma olen hakanud rätti peas kandma, nii et ma arenen nende suunas.
kat is offline  

post #4 of 5 (permalink) Old November 10th, 2004, 14:40 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

Viienda osa 30 esimest lehekülge on enam-vähem vanal tasemel, õnneks. Olen saavutanud lõpliku "suurlinna tüdruku" taseme, st et aega lugeda on ainult ühistranspordis.
kat is offline  
post #5 of 5 (permalink) Old November 10th, 2004, 19:47
1st Tier Poster
Xtratime Legend

Andy Christ's Avatar

Teams: Estonia
Kuidagi väga kiireks on jah läinud see tänapäeva elu.Mul on jälle muusika kuulamisega nii, et viimasel ajal kuulan seda ainult bussis.

Big games are easy than the other games, unfortunately. Every times we have the control the games, under the control the games, during the games we had the some possibilities, some big chances, some big okazyons, something like that but what can I do, sometimes? And….it’s the football, that’s the football, something happened. Everything is something happened. - Fatih Terim
Andy Christ is offline  
Reply

Quick Reply

Register Now

In order to be able to post messages on the Xtratime Community forums, you must first register.
Please enter your desired user name, your email address and other required details in the form below.

User Name:
Password
Please enter a password for your user account. Note that passwords are case-sensitive. Try to avoid choosing short (like '1'), simple (like 'abcd') and easy to guess passwords (like a name of your favorite team, player, etc)! Complex and long enough passwords, that consists of random string of alphabet and numerical characters, are almost impossible to be stolen and misused.

Password:

Confirm Password:
Email Address
Please enter a valid email address for yourself.

Email Address:
OR

Log-in

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Show Printable Version Show Printable Version
Email this Page Email this Page
Display Modes
Linear Mode Linear Mode

Posting Rules  
You may post new threads
You may post replies