Andy - Xtratime Community

LinkBack Thread Tools Display Modes
post #1 of 10 (permalink) Old May 20th, 2004, 14:54 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

Andy

27. mai Shoti ja 30. mai Taani, on Sul äkki mingit inffi, mis kell mängud algavad ja kui palju umbes pilet maksab. ( ja kui juba küsimiseks läks, mis ilm on )
Taanit tahaks küll ise näha, aga kui ilm on nädalavahetusel ilus, olen ma Tallinnast loodetavasti kaugel-kaugel.
kat is offline  
Sponsored Links
Advertisement

post #2 of 10 (permalink) Old May 20th, 2004, 17:00
1st Tier Poster
Xtratime Legend

Andy Christ's Avatar

Teams: Estonia
Mäng Šotimaaga algab 21.30 ja Taaniga 20.00.Pileti hind mõlemal mängul 150.

Ilm on praegu ilgelt tuuline ja umbes 12 kraadi sooja.Järgmine nädal pole vist ka oluliselt soojem.

Big games are easy than the other games, unfortunately. Every times we have the control the games, under the control the games, during the games we had the some possibilities, some big chances, some big okazyons, something like that but what can I do, sometimes? And….it’s the football, that’s the football, something happened. Everything is something happened. - Fatih Terim
Andy Christ is offline  
post #3 of 10 (permalink) Old May 21st, 2004, 06:57 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

...ja siis nad virisevad, et miks inimesed staadionile ei lähe. Töö lõpeb 17.00, siis sa kas sitsid linna peal 4 tundi või lähed vahepeal koju ja üritad end kuidagi jälle välja vedada. Nii hilja on juba päris külm ning paar tundi kuskil +5 käes istuda, on päris karm. Ühistransport lõpetab liikumise nii umbes 23.30-24.00 ning sa pead juba enne mängu lõppu vaatama, kuidas ja millal minema saab ( taksoga pead veel nii +100 otsa arvestama)
Ja milleks? Et taanlased või shotlased saaksid oma reklaami telekas prime timeil näidata? Pühapäeval võiks ju mäng vabalt kell 3 või 4 alata, et ka kodumaine eestlane saaks asja mõnuga vaadata. Papsid saaksid oma võsukestega mängul viibida jne aga ikka tehakse kõik selleks, et kohale tuleksid vaid padufännid.
Sorry, aga praegusel hetkel tundub, et jalgpalliliit jääb minu 2x150 ja minu enda võluvast isikust seekord jälle ilma.

copy paste tuleks ehk Kannikule saata.
kat is offline  

post #4 of 10 (permalink) Old May 21st, 2004, 10:18
1st Tier Poster
Xtratime Legend

Andy Christ's Avatar

Eks ta ole jah.

Taani mängu ma üritan siiski ära näha, sest ega sel aastal vist rohkem tugevaid koondisi Eestisse mängima ei tulegi.

Big games are easy than the other games, unfortunately. Every times we have the control the games, under the control the games, during the games we had the some possibilities, some big chances, some big okazyons, something like that but what can I do, sometimes? And….it’s the football, that’s the football, something happened. Everything is something happened. - Fatih Terim
Andy Christ is offline  
post #5 of 10 (permalink) Old May 21st, 2004, 10:41 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

No mul ka ikka kripeldab, hirmsasti tegelikult tahaks näha, ikkagi Euro tiim ja Milani ja Chelsea mängijad jne (huvitav, kas Milani särgiga julgen ilmuda) ja selline meeskond peaks per se ikka kõvasti inimesi kohale meelitama, aga pühapäeval kell 10 õhtul???
Seakari, aga mitte Talina raad.
kat is offline  
post #6 of 10 (permalink) Old May 21st, 2004, 10:46
1st Tier Poster
Xtratime Legend

Andy Christ's Avatar

Taani mäng algab kell kaheksa, mitte kümme.Aga võiks muidugi veel paar tundi varem alata.

Andy Christ is offline  
post #7 of 10 (permalink) Old May 21st, 2004, 10:52 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

Nüüd tuleb muidugi natuke nurgas häbeneda, et numbrid selged pole, aga mõte jääb sellegipoolest samaks.
kat is offline  
post #8 of 10 (permalink) Old May 26th, 2004, 12:51 Thread Starter
kat
THE
Legend

kat's Avatar

Veel paar blondi küsimust.
Kui ma mööda Väike-Ameerikat kõnnin, kas ma siis jõuan staadionile välja? ilma et peaksin üle või ümber või alt neid rööpaid minema?
Või nt taksopargi juurest, mingi 17 või 23 saan kohale?
Ma olen paar korda rongiga sealt mööda sõitnud ja ma ei kujuta ette, kuidas sinna üldse saab, tundub neist rööbastest piiratud.
kat is offline  
post #9 of 10 (permalink) Old May 26th, 2004, 16:15
Rising Star

Is this a chat or smth.

visogero.
Ignas is offline  
post #10 of 10 (permalink) Old May 26th, 2004, 22:41
1st Tier Poster
Xtratime Legend

Andy Christ's Avatar

Quote:
Originally posted by kat
Veel paar blondi küsimust.
Kui ma mööda Väike-Ameerikat kõnnin, kas ma siis jõuan staadionile välja? ilma et peaksin üle või ümber või alt neid rööpaid minema?
Või nt taksopargi juurest, mingi 17 või 23 saan kohale?
Ma olen paar korda rongiga sealt mööda sõitnud ja ma ei kujuta ette, kuidas sinna üldse saab, tundub neist rööbastest piiratud.
Otse mööda Väike-Ameerikat sinna küll ei saa.Seda mööda tulles peab vist ikka kuskilt üle rööbaste turnima.Tallinna kaardilt peaks seda täpsemalt näha olema:Lilleküla staadion

Andy Christ is offline  
Reply

Quick Reply

Register Now

In order to be able to post messages on the Xtratime Community forums, you must first register.
Please enter your desired user name, your email address and other required details in the form below.

User Name:
Password
Please enter a password for your user account. Note that passwords are case-sensitive. Try to avoid choosing short (like '1'), simple (like 'abcd') and easy to guess passwords (like a name of your favorite team, player, etc)! Complex and long enough passwords, that consists of random string of alphabet and numerical characters, are almost impossible to be stolen and misused.

Password:

Confirm Password:
Email Address
Please enter a valid email address for yourself.

Email Address:
OR

Log-in

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Show Printable Version Show Printable Version
Email this Page Email this Page
Display Modes
Linear Mode Linear Mode

Posting Rules  
You may post new threads
You may post replies