Maybe Ivica Osim & Dragan Blatnjak In Portsmouth!? - Xtratime Community

LinkBack Thread Tools Display Modes
post #1 of 10 (permalink) Old December 6th, 2004, 17:25 Thread Starter
Premier Player

DJ Bungi's Avatar

Teams: BiH & Croatia NT, Man Utd, Tottenham, Liverpool
Ivica Osim & Dragan Blatnjak In Portsmouth!?

Velimir Zajec: U HNL-u ne vidim nikoga tko bi bio pojačanje za Portsmouth

NOVI trener premierligaša Portsmoutha, zbog kojeg je klub navodno napustio Harry Redknapp, izjavio je kako bi volio u Englesku dovesti nekog hrvatskog igrača, no trenutno ne vidi neko ime koje bi bili pojačanje za Portsmouth.

"Možda Blatnjak" - izjavio je Zajec za Jutarnji list napominjući da čak ni Kranjčar nije dovoljno dobar za njegov klub.

Zajec je prije otprilike dva tjedna napustio Panathinaikos i na poziv Milana Mandarića došao u Portsmouth kao sportski direktor. No, kako je Harry Rednkapp, špekulira se upravo zbog Zajeca, napustio klub, Zeko je zauzeo njegovo mjesto dok ne pronađe nekoga tko će zamijeniti Redknappa.

Velimir Zajec, koji bi u premierligašu trebao ostati 3,5 godine, u potrazi je za novim menadžerom, a najavio je kako će uskoro razgovarati s Ivicom Osimom. Osim Osima, kandidati su Glen Hoddle i Gordon Strachan.

Zajec je rekao kako bi se u Hrvatsku vratio eventualno kao izbornik, a u Dinamo nikad više.

"Znam da su teška vremena u hrvatskom nogometu i bit ću sretan ako ću indirektno moći pomoći Dinamu, Hajduku ili bilo kojem hrvatskom klubu. Četiri puta sam bio u Maksimiru i za Dinamo više neće biti vremena, četiri godine ću ostati u Engleskoj, 48 godina je na leđima. Još pet, šest godina, pa u penziju." - izjavio je Zajec za Jutarnji list dodajući kako bi iduće ljeto u klub možda doveo hrvatskog reprezentativnog vratara Tomislava Butinu.

Last edited by DJ Bungi; December 7th, 2004 at 00:29. Reason: Too Big
DJ Bungi is offline  
Sponsored Links
Advertisement

post #2 of 10 (permalink) Old December 6th, 2004, 18:47
Star Player

Indexi's Avatar

aaah good news
Indexi is offline  
post #3 of 10 (permalink) Old December 6th, 2004, 18:54
Xtratime Legend

Krle's Avatar

Teams: Zvezda, Feyenoord and Serbia!
That's good news, also keep in mind that Portsmouth's chairman is a guy called Milan Mandaric and that he will naturally be a little more familiar with Osim's career.
Krle is offline  

post #4 of 10 (permalink) Old December 6th, 2004, 20:45
Xtratime Legend

Dule's Avatar

Teams: Crvena zvezda, Srbija
Today in the paper, I seen it written; "the soap opera at the former yugoslav republic of portsmouth", with these 2 supposedly coming while I have also heard Antic's name mentioned with the manager's job, it is becoming more and more like this. Stefanovi, Mandaric and Zajec already being there while Mornar and Zivkovic were also there last season.
It's just funny that no matter how much us Serbs and the Croats hate each other, in football they all end up at the same clubs. I mean CSKA Moscow looks like something out of Slozna Brace with Rahimic, Krasic and Olic all ther.

Године пролазе моје,
ја чекам титуле твоје,
и сваким даном све више
волим те!
Dule is offline  
post #5 of 10 (permalink) Old December 6th, 2004, 23:09
Forum Manager
Xtratime Elite

HajdukSplit's Avatar

Teams: Hajduk Split, Derby County
not sure, Pompey really need strikers but Blatnjak would need a work permit unless he has an EU passport. It could be a good move for Blatnjak but I would want a good amount of money for him if I were Hajduk...he is our best player so far!
HajdukSplit is offline  
post #6 of 10 (permalink) Old December 7th, 2004, 00:02
Rising Star

I doubt Osim will go to English ligue but who knows, Zajec and him have worked together before, in Panathinaikos, and are good friends i think.
I've heard Robert Prosinecki will go there and take Ibricic with him but i don't even know ih he has coaching licence... He have played in Portsmouth, right?
Blatnjak will go to good club and ligue, for sure. It's just a question of when and for how much...
Kodro is offline  
post #7 of 10 (permalink) Old December 7th, 2004, 00:46
Sheperdesque
Community Manager
Xtratime Legend

Bosanac's Avatar

Teams: Zeljeznicar & Chelsea
Baka will not let Blatnjak leave without a decent amount being offered and that is for certain!! However I doubt that Osim will go to Portsmouth...

"I wanted to say we are like seljaks, not seljaks"
Bosanac is offline  
post #8 of 10 (permalink) Old December 7th, 2004, 09:16 Thread Starter
Premier Player

DJ Bungi's Avatar

Quote:
Originally Posted by DJ Bungi
Osim Osima, kandidati su Glen Hoddle i Gordon Strachan.
Wolves appoint Hoddle as manager

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...rs/4054489.stm
DJ Bungi is offline  
post #9 of 10 (permalink) Old December 7th, 2004, 22:41 Thread Starter
Premier Player

DJ Bungi's Avatar

Dragan Blatnjak: "Na pola puta sam između odlaska ili ostanka u Splitu"

Dragan Blatnjak, fudbalski "A" reprezentativac i jedan od najboljih fudbalera u šampionatu Hrvatske, sa Hajdukom je osvojio titule jesenjeg prvaka naših zapadnih komšija. Pored Blatnjaka, na tronu HNL su još dvojica bh. internacionalaca Dario Damjanović i Almir Turković, a "bile" je do titule sa klupe predvodio Blaž Slišković, selektor naše reprezentacije naše zemlje.

"Pobjedom nad Dinamom napravili smo pravi posao i mirno odlazimo na zimsku pauzu. Na početku prvenstva dosta stvari u ekipi nije štimalo, ali je Slišković po dolasku na 'Poljud' posložio sve kockice i sada smo zasluženo na tronu. I prije početka prvenstva znao sam da Zagrepčanima neće biti dovoljna silna pojačanja da osvoje jesenju titulu. Ako se ne varam, rekao sam to i u jednom razgovoru za Vaše novine, a tada su me mnogi ismijavali...", kaže Blatnjak.

Blatnjak je sa osam golova prvi na klupskoj listi strijelaca i jedan je od najboljih igrača Hajduka, ali i hrvatskog šampionata. Ističe da je zadovoljan sezonom, ali...

"Uvijek može bolje. U službenim utakmicama ove sezone postigao sam 16 golova. Osam u prvenstvu, četiri u Kupu Hrvatske, tri u evropskim takmičenjima i jedan u Superkupu Hrvatske. U drugom dijelu sezone malo me stalo, ali sreća da je došla pauzu koju ću iskoristiti na najbolji mogući način", ističe Blatnjak.

Hrvatski mediji najavljivali su da je Blatnjaka u nedjelju trebao gledati Velimir Zajec, menadžer engleskog prvoligaša Portsmuta.

"Čuo sam da je Zajec trebao doći, ali ne znam da li je bio na 'Poljudu'. Sigurno je da mi gode priče da me traže jaki europski klubovi. Nije samo u pitanju Portsmut, ima tu još klubova... Međutim, o tome je još rano govoriti. Sa Hajdukom imam ugovor još godinu i pol. Naravno, ako iskrsne dobra ponuda klub neće praviti problema, ali o tome ne brinem ja, nego ljudi koji su za to zaduženi", tajnovit je Blatnjak.

Ipak, na pitanje koliko je u postocima vjerovatan odlazak ili ostanak u Hajduku, kratko je odgovorio:

"Realno, šanse za odlazak ili ostanak su 50:50."

S. ŠIŠIĆ

Na skijanju u Italiji

Dragan Blatnjak od petka će boraviti u Italiji. Nije u pitanju nekakva proba ili razgovor o transferu.

"Potreban mi je odmor i odlučio sam da sa djevojkom Anom, te klupskim kolegama Hrvojem Vejićem, Matom Neretljakom, Suadom Filekovićem i, naravno, njihovim ljepšim polovinama skoknem do Italije na skijanje. Nakon toga planiram doći i u BiH i posjetiti roditelje", kaže Blatnjak.
DJ Bungi is offline  
post #10 of 10 (permalink) Old December 12th, 2004, 14:47
Star Player

I Hope Dragan Goes That Way Hajduk Could Stop Winning. He Is A Good Player And Will Have A Good Carrer Abroad Some Day No Doubt.
Kralj is offline  
Reply

Quick Reply

Register Now

In order to be able to post messages on the Xtratime Community forums, you must first register.
Please enter your desired user name, your email address and other required details in the form below.

User Name:
Password
Please enter a password for your user account. Note that passwords are case-sensitive. Try to avoid choosing short (like '1'), simple (like 'abcd') and easy to guess passwords (like a name of your favorite team, player, etc)! Complex and long enough passwords, that consists of random string of alphabet and numerical characters, are almost impossible to be stolen and misused.

Password:

Confirm Password:
Email Address
Please enter a valid email address for yourself.

Email Address:
OR

Log-in

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Show Printable Version Show Printable Version
Email this Page Email this Page
Display Modes
Linear Mode Linear Mode

Posting Rules  
You may post new threads
You may post replies