A.c.a.b. - Xtratime Community

LinkBack Thread Tools Display Modes
post #1 of 12 (permalink) Old December 1st, 2005, 20:04 Thread Starter
Premier Player

A.c.a.b.

Tole sem si "sposodil" iz foruma viol, mi se ne da prevajat res... so sorry, cause its in slovenian...

Ne mislim komentirat tega dogodka, opišem ga le z eno besedo --> SRAMOTA!!!

Down with all those mother****ers....

Moja zgodba

Prvi incident se je zgodil v Domžalah, ko se je karavana osebnih avtomobilov, pod prisilnim spremstvom policije odpravila na pot proti Mariboru, stali smo v koloni pred stadionom v avtomobilu, ker se je nekaj dogajalo nekaj avtov pred nami izstopim iz avtomobila (to je bila stranska neasvaltirana cesta pred stadinom; da nebo kdo mislil da sem sredi glavne ceste izstopil…) naenkrat se name vsipa horda podivjanih policistov, nato me s pendreki začnejo pretepat, eden me brcne v hrbet, drugi me udari na usta, ter mi preseka ustnico, tretji s pendrekom po glavi, ter se derejo na grem nazaj v avto, treba poudarit da se nisem upiral, klub temu batine niso nehale padat, dokler nisem reko da so mi zlamali zob….(čeprav mi ga niso). Nevem kaj je bil razlog tega izživljanja nad mano, saj sem samo izstopil iz avtomobila, torej uporabljena neupravičena sila okoli 7 policistov nad mano…

Ne vem od kdaj smo talci v svojih avtomobilih???????????????????

Od kdaj se moram na silo odpeljat v Maribor nazaj (po tekmi sem hotel obiskati dekle v Postojni) čeprav sem prišel neorganizirano s svojim avtom????kdo mi krati pravice gibanja po Sloveniji????kdo????????

Nadaljuje se spremstvo policije, proti Mariboru, policija nas je preusmerila na avtocesto, pa čeprav so se nekateri avtomobili hoteli vrnit v Maribor po stari cesti, saj niso imeli več denarja za cestnino…ko prispemo na cestninsko postajo Kompolje, seveda en avto ni imel denarja za plačilo cestnine, tukaj pa se je vse začelo,

Drugi incident… policijsko poniževanje, hoteli so izsilit da se plača cestnina, čeprav smo bili prisiljeni da se peljemo po avtocesti v spremstvu policije…treba poudarit da se je policija obnašala vulgarno… končalo se je tako, da so iz avta pred nami, na silo povlekli dva Mariborčana, in ju močno pretepli…med tem smo iz našega avta snemali s telefonom…ko je policist prišel do našega avtomobila, se je drl da naj nehamo snemat… ker ni vedel kaj bi naredil, mi je rekel za osebni dokument, ker ga nisem imel je rekel, da naj izstopim, in grem z njim do karete…tam so me legitimirali in ker seveda niso imeli razloga me takoj izpustili, med tem so prisili karavano mariborskih vozil, da nadaljuje pot, odpeljala se je tudi ta kareta,ki me je legitimirala, nakar sem ostal na Kompoljah brez prevoza… grem nazaj deset metrov do druge karete kjer so bili vklenjeni trije Mariborčani, zgrožen sem bil ko sem videl kako so jih policisti obdelali… klub temu sem se zadržal in lepo rekel da nimam prevoza, in kaj naj naredim…vsi policisti so bili tiho, nakar reče eden izmed njih (rumeni brki) »ja te pa bomo te pelali«(na policijsko postajo), sprva sem mislil da se šali, sam NISEM kršil javnega reda in miru, drugi policaji so tukaj bili neodločni saj so vedeli da nisem nič naredil, ta brko je dalje vstrajal , vklenite ga… po nekaj sekundah me prime policaj in me vklene, ter me pelje v kareto, treba pouvdarit da so me vklenli BREZ RAZLOGA!!!!

Nato so nas odpeljali na policijsko postajo v Domžalah… Domžalski policisti so bili korektni, na postaji so bili tudi policisti Posebne enote Ljubljana, ki so nas vklenili na cestniski postaji Kompolje in pripeljali v Domžale… Eden izmed »posebne enote«, ki mu mogoče ni bilo vseeno, mi je celo pred drugimi policisti na policijski postaji priznal da sem bil zaprt brez razloga…sledil je standarden postopek..bunker…kazen JRM (javni red in mir; brez razloga)…

Skratka Posebna enota LJ, je tega dne močno prekoračila nekatere temeljne pravice državljanov Slovenije, naj poudarim, da ljubitelji NK Maribor niso bili nasilni, incidente je po nepotrebnem ( po mojem mnenju so to načrtovali) izzvala posebna enota LJ .. brutalno je pretepla nekaj Mariborčanov, med tem uporabljala grde besede (prasec štajerski, da ti jebem mater štajersko, vi vsi navijači ste svinje..) med tem so nekateri celo izzivali s kretnjami iz svojih policijskih avtomobilov…

Represija policistov se zadnje čase stopnjuje, nisem proti če te pretepejo, ker kršiš Javni red in mir in si nasilen, in se pretepaš…samo to kaj se zadnje čase dogaja, je v sramoto naši državi, pa saj nismo policijska država, v kateri lahko vsak policaj po mirni volji obračunava z državljani Slovenije!!! ACAB

To je bilo moje videnje, naj še nekdo napiše od pretepenih, ko sem poslušal v bunkeru njihove zgodbe mi je bilo slabo…ACAB
Tok87 is offline  
Sponsored Links
Advertisement

post #2 of 12 (permalink) Old December 2nd, 2005, 00:41
Premier Player

Teams: Rabotnicki and Torino
I don't understand slovenian very well but I'm always in the mood to say a.c.a.b.
Romanticar is offline  
post #3 of 12 (permalink) Old December 2nd, 2005, 15:22 Thread Starter
Premier Player

Quote:
Originally Posted by Romanticar
I don't understand slovenian very well but I'm always in the mood to say a.c.a.b.
Tok87 is offline  

post #4 of 12 (permalink) Old December 3rd, 2005, 00:24
International

Walter BC's Avatar

Teams: SLOVENIJA & Arsenal
And what is, if I may ask, a.c.a.b.?

SLOVENIJA

COME ON YOU GUNNERS!
Walter BC is offline  
post #5 of 12 (permalink) Old December 3rd, 2005, 00:26
Legend

OAnimal's Avatar

Teams: Slovenia, Brazil, Russia, Korea, Vasco da Gama
Yeah, I was asking myself the same thing...

Caipirinha: 6 €
Brazilian NT shirt: 70 €
Flight to Rio de Janeiro: 400 €
Seeing Italian NT kicked out of major tournament: PRICELESS

Hatelist:
Juvemerdus
Partizan
Associazione Culo Milan
Lazio
Barcelona de mierda
Real de puta Madrid
Manchester Shitnated
Liverfool
Dinamo Kyiv
Panathinaikos
Olympique Marseille
Bayern
New England Shitriots
All NBA and NHL except Red Wings
OAnimal is offline  
post #6 of 12 (permalink) Old December 5th, 2005, 11:14 Thread Starter
Premier Player

A.C.A.B.

How on the earth u dont know that??? :sweeteye: :eekani:
Tok87 is offline  
post #7 of 12 (permalink) Old December 5th, 2005, 11:38
Legend

OAnimal's Avatar

To quote our friend ZZTOP: "We live in a vukojebina."

Hatelist:
Juvemerdus
Partizan
Associazione Culo Milan
Lazio
Barcelona de mierda
Real de puta Madrid
Manchester Shitnated
Liverfool
Dinamo Kyiv
Panathinaikos
Olympique Marseille
Bayern
New England Shitriots
OAnimal is offline  
post #8 of 12 (permalink) Old December 5th, 2005, 11:39
Xtratime Legend

Krle's Avatar

Teams: Zvezda, Feyenoord and Serbia!
All cops are bastards! :thmbdown:

Krle is offline  
post #9 of 12 (permalink) Old December 5th, 2005, 11:42
Legend

OAnimal's Avatar

Thanks for the explanation.

Hatelist:
Juvemerdus
Partizan
Associazione Culo Milan
Lazio
Barcelona de mierda
Real de puta Madrid
Manchester Shitnated
Liverfool
Dinamo Kyiv
Panathinaikos
Olympique Marseille
Bayern
New England Shitriots
OAnimal is offline  
post #10 of 12 (permalink) Old December 6th, 2005, 11:47 Thread Starter
Premier Player

heee...yup...thats..

http://www.acab-clan.de.vu/
Tok87 is offline  
post #11 of 12 (permalink) Old December 6th, 2005, 17:24
Legend

OAnimal's Avatar

Wow, what a site. :dielaugh:

Hatelist:
Juvemerdus
Partizan
Associazione Culo Milan
Lazio
Barcelona de mierda
Real de puta Madrid
Manchester Shitnated
Liverfool
Dinamo Kyiv
Panathinaikos
Olympique Marseille
Bayern
New England Shitriots
OAnimal is offline  
post #12 of 12 (permalink) Old December 7th, 2005, 15:39 Thread Starter
Premier Player

I posted the link just, cause on the top of the page u can see what A.C.A.B. mean.
Tok87 is offline  
Reply

Quick Reply

Register Now

In order to be able to post messages on the Xtratime Community forums, you must first register.
Please enter your desired user name, your email address and other required details in the form below.

User Name:
Password
Please enter a password for your user account. Note that passwords are case-sensitive. Try to avoid choosing short (like '1'), simple (like 'abcd') and easy to guess passwords (like a name of your favorite team, player, etc)! Complex and long enough passwords, that consists of random string of alphabet and numerical characters, are almost impossible to be stolen and misused.

Password:

Confirm Password:
Email Address
Please enter a valid email address for yourself.

Email Address:
OR

Log-in

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Show Printable Version Show Printable Version
Email this Page Email this Page
Display Modes
Linear Mode Linear Mode

Posting Rules  
You may post new threads
You may post replies