Xtratime Community banner

The Czech bar: Let's have a drink

27K views 405 replies 19 participants last post by  Harry Potter 
#1 ·
This thread seems to be death lately, so people, how much of us, czechs, is here? :)
 
#5 ·
Märco said:
That's what I've tried many times. :(
Yeah :(

Do you remember our "famous" time at the matchday forum? :D
 
#6 ·
Pavel said:
Yeah :(

Do you remember our "famous" time at the matchday forum? :D
LOL :D

But it was good to be admins, wasn't it? :D



Btw Patrik Eliáš (what a player recently!!!) scored one more goal (1-4) and Rangers are more or less out. Great Devils! :thmbup:

Apparently Edmonton will make it 3-2 against Detroit tonight. :)
 
#7 ·
Märco said:
But it was good to be admins, wasn't it? :D
yeah, we almost ruled the world.... ehm :D :D :D
 
#10 ·
Cesi do toho! said:
I'm Czech (well my father is anyway) I was born & live in England tho & don't get to hear much about Czech football here so I find this forum very useful. Especially as it's in English as my Czech is quite limited.
A Andor said, be welcomed here, it's nice to see new face :)
 
#13 ·
mah bar, Knajpa should be :drunk:
 
#15 ·
#16 ·
Marco, tak to vyšlo, zítra odpoledne letím do Florencie :)

Tak jsem se tě chtěl zeptat, jestli bys nechtěl abych něco přivezl nebo tak, na revanš za tenkrát?

A ještě s tou Bohemkou, říkals', že to je od 15 nebo 17?
 
#17 ·
Finally, this is the right thread for the off topic. ;)

No tak to přeji hezkou podívanou! Užij si to. No já asi nic chtít nebudu, díky.

Bohemka hraje 22. dubna v 16:30, pak 29. dubna 17:00.
A pak tu máme také 23. dubna derby.

Snad teď chytnu brigádu a budu si to moct dovolit...
 
#18 ·
Díky moc, kydžtak ti pošlu sms. Jinak s tou Bohemkou se ještě domluvíme, v tuhle chvíli to vidim spíš až na ten zápas s Opavou, ale předtim bysme se mohli sejít někde v průběhu příštího týdne a pokecat, co ty na to?

Btw I like Crespo's quotation in your signature :thumbsup:
 
#19 ·
S tím fotbalem je to čistě na tobě, záleží, jak se ti bude chtít.

Pro pivko jsem samozřejmě všemi 10, domluvíme se...

Kolik dní vlastně budeš ve Florencii?


As for the Crespo quotation- I like it, he hasn't forgotten. But also other players showed at least some respect by not celebrating their first goal against Parma. Maybe this will work also in the CR some day.
 
#20 ·
Budu se vracet v pondělí odpoledne / navečer. K tomu pivku, pro mě neni problém víceméně kterejkoliv den v tom týdnu, takže mi řekni jak se ti to hodí (škola atd.)

Yup, it's nice to see there are at least some players who didn't forgot. Let's see in Fiorentina - Parma match, how many of players would(n't) celebrate goals, the probability of ex-parmigiano to score is huge there :smileani:

Honestly, right now I can't imagine single player in Czech who would do like that.
 
#21 ·
Pavel said:
Budu se vracet v pondělí odpoledne / navečer. K tomu pivku, pro mě neni problém víceméně kterejkoliv den v tom týdnu, takže mi řekni jak se ti to hodí (škola atd.)
No pro mě je právě nejlepší asi to pondělí odpoledne/večer, ale to by teď stejně nešlo. A jinak až středa odpoledne/večer či čtvrtek večer. Ale ještě nevim, co přesně bude...
Pavel said:
Yup, it's nice to see there are at least some players who didn't forgot. Let's see in Fiorentina - Parma match, how many of players would(n't) celebrate goals, the probability of ex-parmigiano to score is huge there :smileani:
On the other hand it's been some time they left Parma. Plus it won't be played in Parma (before their former fans) so it wouldn't be a problem if anyone celebrated.
 
#22 ·
V to pondělí se ještě navečer budu narychlo vracet do Teplic, takže bych viděl schůdněji tu středu nebo čtvrtek. Takže to můžeme přesně domluvit v průběhu pondělka, úterka příští týden.

Yeah, you are right, and also I guess that maybe except Mutu they never were the most important and loved players of Parma.

Edit: I forget Frey, but he probably won't score :lala:
 
#24 ·
Thank you :)

Marco jsem zpět, všechno bylo super, pokusim se něco málo sepsat, a až se sejdeme, tak ti o tom převyprávim, jé, jak já bych tam v tej Itálii zůstal.
 
#25 ·
No výhra 4-0 super, škoda jen, že tam něco nespadlo Mutuovi, to by zas potěšilo mě.

Jinak bavil jsem se s pár kámošema a půjdeme na derby, a lístek si hodláme zaplatit, protože ty volňásky fakt budou zase jen dolu. :( Zítra začíná předprodej, nevím, jestli je to nutné hrotit hned, ale radši to chcem ošetřit. Takže pokud bys rád také, tak mi dej vědět.

Nic jiného nechvátá, na pivko mám tento týden čas, tak kdyby něco..

Ale teď koukej pořádně pracovat! :D
 
#26 ·
Mutu nehrál špatně, to třeba takovej Toni byl chvílema úplně na zastřelení.

Kolikátého se hraje to derby pls?

Jinak na pivko, řekni kdy, a kdykoliv a kamkoliv můžeme zajít, dnes, zítra, ve čtvrtek, jak se ti to hodí?

Märco said:
Ale teď koukej pořádně pracovat! :D
:frustrat: :drunk: :undecide: Já? :angel:
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top